Golfi

Golfi markası ihtiyaç sahibi, durumu olmayan dar gelirli bedensel engelli insanların ihtiyaçlarını gidermesi için piyasaya sürdüğü manuel tekerlekli sandalye grupları, banyo ve tuvalet sandalyeleri, pediatrik ürünleri en uygun fiyatlarıyla, ekonomik fiyat 23 Kas 2020 12:15

GOLFI

 

Golfi markası ihtiyaç sahibi, durumu olmayan dar gelirli bedensel engelli insanların ihtiyaçlarını gidermesi için piyasaya sürdüğü manuel tekerlekli sandalye grupları, banyo ve tuvalet sandalyeleri, pediatrik ürünleri en uygun fiyatlarıyla, ekonomik fiyat politikasıyla insanların yardımına koşuyor. Günümüz koşulların da dalgalanan döviz kurları ile birlikte engelliler için piyasaya sürülen bedensel engelli için manuel tekerlekli sandalyeler, banyo ve tuvalet sandalye grubu, pediatrik ürünlerin fiyatları bir hayli yüksek bir şekilde can yakmaktadır. Durum böyle iken ihtiyaç sahibi, dar gelirli engelli insanlar kavuşmak istedikleri manuel tekerlekli sandalyelere ulaşmakta zorluk çekiyor. Engelli kullanıcılar istediklerini ürünlere sahip olabilmek için kredi çekip durumlarını biraz daha zorlaştıran engelli kullanıcılar yaşam standartlarını iyice yokuşa sürüklemiş olmakla beraber satın almış oldukları engelli ürünlerinin keyfini çıkaramamaktadır.
 
Golfi manuel tekerlekli sandalye grupları, pediatrik ürünlerini, kullanıcılar hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda rahatlıkla hareket kabiliyeti destekleyici bir ürün kullanmak isteyenler ve manuel tekerlekli sandalye kullanmaya fiziksel olarak imkanı olan kullanıcılar için en uygun fiyatlı, en ekonomik çözümdür. Üst vücut kullanım kabiliyeti sınırlı olanlar yada olmayanlar için refakatçi destekli yapılarıyla daha fazla özgürlük ve bağımsızlık sağladığı ve güç, enerji tasarrufunu belirli bir seviyede harcadığı için kullanılabilecek en ekonomik sandalye modelleri, manuel tekerlekli sandalye modelleridir. Manuel tekerlekli sandalyeler, akülü scooter veya akülü tekerlekli sandalyeler gibi büyük hacimli ağır ürünler olmadıkları için ev içinde ve ev dışında rahatlıkla satın almış manuel tekerlekli sandalyelerini gönül rahatlığıyla kullanabilmektedirler. Bunu yanı sıra yemek masası, çalışma masası, sıra gibi mobilyalara rahatlıkla yanaşabilir ve hayatını rahatlıkla idame ettirebilir kullanıcılar.
 
golfi manuel tekerlekli sandalye fiyatları
 
Ev içerisinde olduğu gibi dış ortamlarda da bedensel engelli kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri manuel tekerlekli sandalyeleri, büyük arka tekerleklerinin yanlarında bulunan dış çemberlerinden veya bir refakatçi yardımı ile günlük seyahatini gerçekleştirebilirler. Manuel tekerlekli sandalyeler, engelli akülü scooter modellerinden, akülü tekerlekli sandalye modellerinden, taşınabilirlik muhafaza etmek açısından kullanıcıların evlerinde küçük bir yer kaplar ve dar alanlarda, odalarda sahip olduğu manevra kabiliyeti ile çok daha avantajlıdır.
 
Engelli kullanıcıların hareket kabiliyetini sağlayabilmek adına basit bir yürüme grubu, baston veya yürüteç türevlerinden çok daha fazlasına ihtiyaç duyduğu, hissettiği zamanlarda manuel tekerlekli sandalye, pediatrik ürünler ve banyo ve tuvalet sandalyeleri arasında en doğru en uygun ürün üzerinde karar vermeleri kullanıcıların karar verebilmeleri bir hayli zor olabiliyor. Bu kararı verirken, üzerinde düşünülmesi gereken birkaç önemli faktör vardır. Manuel tekerlekli sandalyenin nerede yani iç mekan mı dış mekan mı yoksa her ikisi de mi olduğu, tekerlekli sandalyenin günlük ne kadar kullanılacağı ve kullanılacağı çevre manuel tekerlekli sandalyeyi seçerken en önemli faktörlerden biridir.
 

Golfi Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatları

 
 
Golfi Manuel tekerlekli sandalye fiyatları, banyo ve tuvalet sandalyesi fiyatları, pediatrik ürün fiyatları, manuel sandalye alırken kullanıcı için bir diğer önemli faktördür. Ürünün malzeme yapısının, tekerlek yapısının güçlü olması, engebeli arazilerde, kaldırımlarda, yollarda daha rahat, konforlu bir sürüş sağlamasına imkan verirken, malzeme yapısının sağlam olması kullanıcının seyahat sırasında yorulmadan daha uzun mesafeler katetmesine yardımcı olur. Manuel tekerlekli sandalyenin, ayak kalkar tekerlekli sandalye, sırt yatar, ayağa kaldıran tekerlekli sandalye veya tilt pozisyonu alabilen tekerlekli sandalye gibi fonksiyonlara sahip olması manuel tekerlekli sandalye fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurdur. Başka bir diğer önemli faktör ise manuel tekerlekli sandalyenin konforudur.
 
Sırtı yatabilen özel döşemeye sahip manuel tekerlekli sandalyeler yüksek konfor ve ergonomik yapıya sahip oldukları için manuel tekerlekli sandalye fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktördür. Manuel engelli tekerlekli sandalyeler kendi içlerinde sınıflara ayrılırken sahip olduğu fiyat etiketleri de eş zamanlı olarak artmaktadır. Aynı zaman da engelli manuel tekerlekli sandalyelerinin fiyatlarının bir hayli fazla olması yetmezmiş gibi ürünlerin yedek parçaları da yüksek fiyatta müşterilere sunulmaktadır. Golfi markası bünyesi altında olan manuel tekerlekli sandalyeler, bedensel engelli kullanıcıların yaşadıkları mağduriyeti durdurmak adına, dar gelirli engelli insanlara ulaşmak için müşterilerine sunmuş olduğu ürünleri piyasaya diğer manuel tekerlekli sandalye modellerine nazaran daha ucuz daha ekonomiktir.
 
Golfi dar gelirli, bedensel engelli ihtiyaç sahipleri için kendi içinde sınıflara ayrılan manuel tekerlekli sandalye çeşitlerine sahiptir. Engelli insanların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir sandalye ekosisteme sahip olup, müşteri memnuniyetini amaçlamış olup, her geçen bir zaman bünyesinde sahip olduğu ekosistemi bir önceki güne kıyasla katlayarak devam etmektedir. Bir engelli insan için bir çok manuel tekerlekli sandalyeye ev sahipliği yapan Golfi hizmetlerinde sınır tanımıyor. Türkiye’nin her bir noktasında dar gelirli engelli insanlara fayda sağlayabilmek için, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerle elinden gelenin fazlasını yapan, saygı ve karşılıklı güvenin hakim olduğu, çalışan personelleri ile bu doğrultuda ilerleyen bir markadır.
 
Golfi, Türkiye’deki gelişmeleri kesintisiz bir şekilde analiz ederek dar gelirli engelli bireylerin hak ettikleri dünya standartlarında engellilerin kaliteli yaşam standartları ve daha sağlıklı bedensel engelli yaşam ürünleri için projeler üreten, kendine has özel çözümler geliştiren, inovatif ve yaratıcı sonuçlar için, birlik ekip çalışmasını teşvik eden farklı düşüncelerin gelişmesine olanak sağlayan, sunmuş olduğu hizmet kalitesinin sürekliliğini arttırarak büyümek isteyen, sorumluluk sahibi bir markadır. Golfi bünyesindeki alanında uzmanlaşmış ekibiyle kaliteyi zirvede tutma başarısını göstermek için durumu olmayan engelli bireylere empata göstererek daha kolay yaşanabilir bir yaşam sağlamak amaçlarından biridir.
 

Golfi banyo ve tuvalet sandalyeleri

 
 
Golfi banyo ve tuvalet sandalyeleri; bedensel engelli, yürüme güçlüğü çeken, yaşlıların, yürüme engeli olanların veya geçici süreliğine yürüme zorluğu çeken hastaların tuvalet ve banyo ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak adına üretilmiş manuel tekerlekli sandalye modelleridir. Gerek engelli hasta gerek hasta refakatçisi olan kişilere kolaylık sağlamak adına birçok detay, klozetli tekerlekli sandalyelerde düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Lazımlıklı sandalyeler genel olarak paslanmaya karşı dayanıklı ve anti-bakteriyel malzemelerden üretilmekte ve ıslak ortamlarda kullanılacağı için bu hijyenik ürünlerin kullanıcının sağlığını bozmamak adına özenle üretilmektedir.
 
Bir çok engelli hastanın yaşadığı en büyük problemlerden biri kendi ihtiyaçlarını görememekle beraber hem kendisi için hemde kişiye refakat eden kişiler için büyük bir problem oluşturmaktadır. Bir diğer unsur hasta bezlerine giden ücretler eklenince durumu olmayan ihtiyaç sahipleri bir hayli zora girmektedir. Bu durumlardan kaçınmak ve kullanım kolaylığı açısından banyo ve tuvalet sandalyelerinin kolçaklarının kaldırılabilir olması idealdir. Bu sayede kullanıcıların yatak gibi eşyalar yandan transferi mümkün kılınabilmektedir. Standart banyo ve tuvalet sandalyeleri, standart klozetlere yanaşabilecek uzunluklarda üretilir. Golfi banyo tuvalet sandalyelerinin çoğunluğu iç mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilse de dış mekan kullanımına uygun banyo ve tuvalet sandalyeleri de bulunabilmektedir.
 
Sakatlık veya engellilik gibi durumlarda en zorlayıcı durumlardan arasında banyo ve tuvalet ihtiyacını gidermek vardır. Engelliler için banyo yapmak özellikle ıslak ve kaygan bir zemin olduğu için oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Banyo ihtiyacını giderebilmek için herhangi bir tekerlekli sandalye yeterli değildir. Hem tekerlek yapıları daha uygun olduğu için hem de döşeme sistemi suya dayanıklık malzemelerden imal edildiği için banyo ve tuvalet sandalyeleri, en uygun manuel tekerlekli sandalye modelleridir. Banyo ve tuvalet sandalyeleri, en uygun manuel tekerlekli sandalye modelleridir. Banyo ve tuvalet sandalyeleri genel olarak hafif yapılı, taşıması kolay ve pratik tekerlekli sandalye modelleridir. Suya ve paslanmaya dayanıklı yapıları sayesinde kullanıcının tekerlekli sandalye üzerinde banyo yapabilmesine imkan verirken aynı zamanda oturma yerinin altında bulunan lazımlık aracılığı ile de kullanıcının tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlar. Lazımlığın kullanılabilmesinin yanı sıra, lazımlık çıkartılarak lazımlıklı tekerlekli sandalye klozete yanaştırılabilmektedir.
 
En uygun fiyatlı Golfi banyo ve tuvalet sandalye çeşitleri, banyo ve tuvalet tekerlekli sandalyeleri kullanıcıların istediğine bağlı olarak farklı tiplere sahiptirler. Golfi katlanır tuvalet sandalye olan komot sandalyeler basitçe lazımlıklı sandalyelerdir. Yükseklik ayarı olup kullanıcının boyuna göre ayarlanabilen komot sandalyeler katlanabilir özellikte olup kolaylıkla taşınıp depolanabilmektedir. Oldukça pratik olan komot sandalyelerde lazımlık kolaylıkla çıkartılabilir ve ayak kısımlarında plastik, kaymayan kısımlar bulunur. Katlanabilir özellikte olmaları sayesinde lazımlıklı Golfi komot sandalyeleri kolaylıkla depolanıp taşınabilirler.
 
Küçük tekerlekli banyo tuvalet sandalyeleri ise lazımlığa ek olarak kullanıcının beraberinde banyo da yapabildikleri tekerlekli sandalye modelleridir. Golfi banyo ve tuvalet sandalyeleri küçük boyutta tekerleklere sahip olduğu için kullanıcının sadece refakatçi eşliğinde sürüş sağlayabildiği bu klozetli sandalyeler oldukça pratik, kompakt ve manevra kabiliyeti yüksek tekerlekli sandalye modelleridir. Arka tekeri daha büyük olan banyo tuvalet sandalyeleri de mevcuttur. Bu tip tekerlekli sandalyeler kullanıcının kendi başına, refakatçiye ihtiyaç duymadan sürüş yapabilmesine olanak tanır ve aynı zamanda dış mekan kullanımlarına da uygundurlar.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.