Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP617
Yeni
- +

14 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi, iç ve dış mekan için dizayn edilmiş bir sandalyedir. Poylin P617 manuel tekerlekli sandalye ve banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanıcının ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Poylin P617 banyo tuvalet sandalyesi modeli kullanım alanlarında oluşan en ufak problemi dahi çözmeye yönelik düzenlenmiş bir engelli sandalyesi modelidir. Antibakteriyel ve kir tutmayan döşeme sistemi ile birlikte ürün üzerinde mantar ve bakteri olarak bulaşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldıran bu lazımlıklı tekerlekli sandalye, iç ve dış mekan kullanımlarında hastayı yormamak adına tamamen kontrolün refakatçi kontrol altına alabilme imkanı sağlar.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi

 


Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi, iç ve dış mekan için dizayn edilmiş bir sandalyedir. Poylin P617 manuel tekerlekli sandalye ve banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanıcının ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Poylin P617 banyo tuvalet sandalyesi modeli kullanım alanlarında oluşan en ufak problemi dahi çözmeye yönelik düzenlenmiş bir engelli sandalyesi modelidir. Antibakteriyel ve kir tutmayan döşeme sistemi ile birlikte ürün üzerinde mantar ve bakteri olarak bulaşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldıran bu lazımlıklı tekerlekli sandalye, iç ve dış mekan kullanımlarında hastayı yormamak adına tamamen kontrolün refakatçi kontrol altına alabilme imkanı sağlar. 

 

 

 

 

 

Antibakteriyal Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Poylin P617 hasta tuvalet sandalyesi, iç ve dış mekan kullanımlarında hastayı yormamak adına tamamen kontrolün refakatçi kontrol altına alabilme imkanı sağlar. Alüminyum ön çatal sistemi daha güvenli ve dayanıklılık için düşünülmüş olan P617 engelli tuvalet sandalyesi paslanma gibi problemleri de ortadan kaldırmaktadır. Alüminyum fren sistemi kullanıcının rahatlıkla güvenliğini sağlaması açısından kolaylık gösteren ve dayanıklı bir sistem olarak dizayn edilmiştir. Kompozit jant sistemi ile suya dayanıklılığı arttırılmış olmasının yanında sandalyeye en büyük ağırlığı katan tekerlek bölgesi de alışmış olunan ağırlıktan arındırılmıştır. Poylin P617 klozetli tekerlekli sandalye genel olarak alüminyum ve hafif malzemeler kullanılıp görünüşünde ağır bir malzeme hissiyatını ortadan kaldırmış bulunmaktadır. 

 

 

 

Alüminyum Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi

 

 

Poylin P617 Banyo Ve Tuvalet Sandalyesi modeli, oturma yeri yumuşak, kaymadan oturma ve yaslanma imkanı sağlamaktadır. Anti bakteriyel olması kullanıcı konforu ve rahatlığını sağlar. Ayakları çıkartılabilir, tekerlekleri bas-çıkar, kolçakları yukarı kalkar olması kullanıcıya rahatlık sağlar. Kaliteli, konforlu ve ekonomik fiyatlı bir üründür. Sandalyenin yaslanma bölümünde konforlu arka sırt pedi bulunmaktadır. Lazımlığı çıkarıldığı zaman manuel sandalye olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oturma Yeri Genişliği

44cm

Oturma Yeri Derinliği

40cm

Oturma Yeri Yüksekliği

53cm

Sırtlık Yüksekliği

50cm

Toplam Genişlik

67cm

Toplam Yükseklik

102cm

Toplam Uzunluk

106cm

Katlanır Genişlik

-

Arka Tekerlek

22"

Ön Tekerlek

5"

Max. Taşıma Kapasitesi

120 kg

Ürün Ağırlığı

16 kg

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
Özellik Değer
Parça Rengi Siyah
Tilt Özelliği Yok
Oturma Yeri Genişliği 44 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 16 kg - YENİ
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Şase Rengi Beyaz
Toplam Genişlik 67 cm
Toplam Uzunluk 106 cm
Arka Teker 22'' PU Dolgu
Ön Teker 5" PU Silikon Dolgu
Kolçak Yüksekliği 21 cm
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 53 cm
Refakatçi Freni Yok
Sırt Yüksekliği 50 cm
Toplam Yükseklik 102 cm

Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.