Poylin P991 Engelli Baston Çocuk Arabası

Poylin P991 Engelli Baston Çocuk Arabası, alüminyum şaseden üretilmiştir ve sadece 11 kg ağırlığındadır. Pratik katlanabilen P991 her aracın bagajına rahatlıkla sığabilecek baston bebek arabası modellerinden bir tanesidir. 2019-02-07

Poylin P991 Engelli Baston Çocuk Arabası

Poylin P991 Engelli Baston Çocuk Arabası, alüminyum şaseden üretilmiştir ve sadece 11 kg ağırlığındadır. Pratik katlanabilen P991 her aracın bagajına rahatlıkla sığabilecek baston bebek arabası modellerinden bir tanesidir. 4 ayrı ölçüde kademeli olarak ayarlanabilen oturma genişliğine sahip P991 çocuğunuzla birlikte büyüyebilen bir pusettir. 1.40 boy ve 50 kg taşıma kapasitesine sahip Poylin P991’in kırmızı ve mavi olarak iki renk seçeneği bulunmaktadır.
Çocuğunuzun güvenliği için pilot kemerine sahip P991 ekstra kasılmaların önlenmesi için baldır kemerlerine sahiptir. Spor ayakkabı tabanlarında kullanılmakta olan Eva maddesinden üretilen ön ve arka tekerleklere sahip Poylin P991 engebeli alanlarda çocuğunuzu sarsmadan konforlu kullanım imkanı sağlamaktadır. Ana gövdeye cırt cırtlarla sabitlenen oturma ve sırt minderleri, yıkanabilir özelliktedir. Bu da ekstra hijyen sağlamaktadır.
 
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.