WOLLEX WG-P200 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

  • Marka : Wollex
  • Ürün Kodu : TSDWGP200
Yeni
- +

14 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

WG-P200 Akülü Tekerlekli Sandalye Çelik şase yapısına sahip motorlu sandalye Mükemmel sürüş ile iç ve dış alanlarda kullanım için idealdir. Boyalı gövde yapısı, çift makas sistemi Pratik şase kolayca katlanıp açılabilir ve rahatlıkla taşınabilir Antibakteriyel döşemesi, konforlu sırt ve oturma bölümü Geriye doğru açılabilir hareketli kolçaklar Sesli ikazlı, şarj göstergeli, hız ayarlı, sağ ve solda kullanılabilir Micon joystick Baldır destekli, yükseklik ayarlı, çıkarılabilir ayaklıklar Elektromanyetik fren sistemi Emniyet kemeri Refakatçi itme kolları Geriye düşmeyi engelleyici denge tekerleri
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

WOLLEX WG-P200 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Çelik şase yapısına sahip motorlu sandalye Mükemmel sürüş ile iç ve dış alanlarda kullanım için idealdir.Boyalı gövde yapısı, çift makas sistemi Pratik şase kolayca katlanıp açılabilir ve rahatlıkla taşınabilirAntibakteriyel döşemesi, konforlu sırt ve oturma bölümü Geriye doğru açılabilir hareketli kolçaklar Sesli ikazlı, şarj göstergeli, hız ayarlı, sağ ve solda kullanılabilir Micon joystick Baldır destekli, yükseklik ayarlı, çıkarılabilir ayaklıklar Elektromanyetik fren sistemi Emniyet kemeri Refakatçi itme kolları Geriye düşmeyi engelleyici denge tekerleri
Özellik Değer
Çalışma Voltajı 12 V
Tırmanma Açısı 12°
Oturma Yeri Genişliği 44 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 66 kg
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Şase Rengi Siyah
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 108 cm
Arka Teker 12" PU Silikon Dolgu
Ön Teker 8'' PU Dolgu
Akü 2 x 35 Amp.
Erim Mesafesi 20 Km
Maksimum Hız 6,4 Km/sa
Motor 2 x 340 W
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 51 - 57 cm
Sırt Yüksekliği 40 cm
Toplam Yükseklik 90 - 100 cm

WOLLEX WG-P200 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.