Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Servis

Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Servis, Bakım ve Onarım Hizmeti 

 
Bedensel engellilere özel ve tüm yaşamsal ihtiyaçlarına yönelik binlerce ürünü tek bir çatı altında satışa sunan, hem internet üzerinden online satış yapan hemde showroom mağazaları ile satış yapan, Türkiyenin ilk büyük Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak artık Manuel ve Akülü Sandalyeler için teknik servis bakım ve onarım hizmetini de sunmaktayız.

Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak, İstanbul Outlet Park Alışveriş Merkezinde 140 metrekare ve Kadıköy Belediyesinin tam karşısında 300 metre kare engellilere özel iki farklı showroomumuz da bulunmaktadır. Bu showroomlarımızda kullanmış olduğunuz akülü sandalye, scooter veya manuel sandalyelerin tamamının bakım, onarım, tamir ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Teknik Servis, bakım Onarım hizmetimiz Nasıl uygulanıyor?

·        Müşteri teknik servis uzmanımızı arar

Türkiyenin neresinde olursanız olun, öncelikle telefon ile bize ulaşmanız gerekmetedir. Beylikdüzü için 0532 153 0036 ve Kadıköy için 0542 570 7575 numaralı telefonlardan 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.


·        Telefon görüşmesi ile sorun tespit edilir

Arayan müşterimiz ile Teknik uzman arkadaşlarımız birebir görüşme yaparak sorunu veya talebi değirlendirirler. Bu kapsamda bazen telefon ilede sorunlar çözülebilmektedir.

 

·        Durum ve Maliyet analizi yapılır

Müşterimizin ihtiyacı olan operasyon belirlenerek eger parça gerekli ise parça maliyeti ve işcilik bedeli telefonda bildirilir. Mutabık kalınması durumunda lokasyonun durumuna gore, teknik arkadaşlar evinize gelebilir, ürünü teknik servis noktalarımıza getirmenizi rica edebilir veya kargo ile göndermenizi isteyebilir.

 

·        Tamir bakım ve onarım yapılarak teslim edilir

Mutabık kalınan teslimat yöntemi ile ürün teslim alınarak vaad edilen zamanda teknik servis, bakım veya onarımı gerçekleştirilerek, lokasyonuna gore müşterinin evine veya mağazadan teslimine veya kargo ile gönderimi sağlanılır.

 

·        Teknik Servis Garantisi

Bakım, onarım, tamir veya teknik servis verilen tüm hizmetlerimizde akü hariç (akü tedarik edilen firma garantisi altındadır) bir yıl sure ile garantimiz altındadır. Teknik servis verilen hizmetimizin aynen tekrar etmesi durumunda tüm transfer maliyetleri tarafımıza aittir.

 


Umarız ki; sizin içinde ihtiyacınız olabilecek teknik servis hizmetini, en güzel kalite ve en iyi fiyat imkanı ile sunabiliriz. 

Sizleride bu keyifli, güvenli alışveriş deneyimine bekliyoruz.

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.