AVCILAR SHOWROOM MAĞAZA İLETİŞİM

Tekerlekli Sandalye Dünyası Avcılar Mağazası

Tekerlekli Sandalye Dünyası Avcılar Showroom

 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Avcılar Showroom Mağazası

Harita ve İletişim

 

 

 

 

 

AVCILAR MAĞAZA

0532 153 00 36

0212 873 63 36

0212 873 63 37

KADIKÖY MAĞAZA

0542 570 75 75

0216 541 01 46

0216 541 01 46

BAHÇELİEVLER MAĞAZA

0537 521 30 00

0212 505 05 30

0212 505 05 30

 

 

 

  •  

AVCILAR SHOWROOM MAĞAZAMIZ HAKKINDA

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası Merkezi Satış noktası AVCILAR olan mağazamız engelli insanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak binlerce ürünü tek bir çatı altında tutup engellilere destek olabilmek açısından geniş ürün yelpazesine sahip sitemizi ve Avcılar Tekerlekli Sandalye mağazamızı ziyaret edebilirler.

Edinmiş olduğumuz amaç ile, Türkiye'nin her bir noktasında ismini duyurmuş, birbirinden kaliteli, güvenli en çok tercih edilen ürünler, her müşterinin ulaşabileceği ekonomik, orta, lüks sınıflar ile kendi içlerinde sınıflara ayrılıp her türden müşteriye hitap ediyor. Ürünler hakkın da detaylı bir bilgiye ulaşmak Tekerlekli Sandalya Dünyası ile çok kolay. Akıllarına takılan her bir sorunu sitemizi, Avcılar mağazamızı ziyaret edip profesyonel destek ekibimize sorular sorabilir, dilerse instagram ve whatsapp üzerinden beğendiklerini ürünleri görselleriyle birlikte bizlere ulaşabilir yada bizleri irtibat adreslerimizden arayabilirler. Birbirinden kaliteli, tüketici müşteri güveni, beğenisi kazanmış markaların bine yakın farklı model ürününü, en uygun fiyat garantisi ile internet sitemizde müşterilerimizin tercihine sunmaktayız. En iyi, doğru, kaliteli ve detaylı ürün açıklamalarını, en çok ürün çeşidini, en uygun fiyat garantisi ve ekonomik fırsatları tekerlekli sandalye dünyasında sizlere sunmaktayız. Bunu sürekli kılmak için sürekli çalışacağız, sürekli yenileneceğiz. Her durumda Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini her daim esas alacağız.


Ürün çeşitliğimizde ki zenginlik, bedensel engellinin olası tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme ve karşılaştırabilme imkanı sunmaktadır.
Ürün gruplarımızın başında;

Akülü Tekerlekli Sandalye - Manuel Tekerlekli Sandalye - Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye - Çocuk Akülü Sandalye - Çocuk Tekerlekli Sandalye - Yürüteç Grupları - Scooter Modelleri - 2.El Scooter Modelleri - Akülü Sandalye Kiralama İmkanı - Banyo Tuvalet Sandalyesi - Engelliler için Rampa - Hasta Karyolaları


Gibi bir çok medikal ürüne erişebilirsiniz.

En ucuz fiyat garantisi, peşin fiyatına taksit imkanı, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti sunduğumuz internet sayfamızı mutlaka ziyaret etmenizi ve detaylı incelemenizi rica ederiz. Tekerlekli Sandalye Dünyası (TSD) Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Umarız ki; sizin içinde ihtiyacınıza uygun olan bir ürünü en iyi fiyat imkanı ile sunabiliriz. 

 

 

 

 

 

 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.