BAHÇELİEVLER SHOWROOM MAĞAZA İLETİŞİM

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Bahçelievler Showroom Mağazası

Harita ve İletişim

 

 

 

 

 

 

BAHÇELİEVLER MAĞAZA

0537 521 30 00

0212 505 05 30

0212 505 05 30

KADIKÖY MAĞAZA

0542 570 75 75

0216 541 01 46

0216 541 01 46

AVCILAR MAĞAZA

0532 153 00 36

0212 873 63 36

0212 873 63 37

 

 

 

  •  

BAHÇELİEVLER SHOWROOM MAĞAZAMIZ HAKKINDA

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası, 10 yılı aşkın süredir Mutlak Müşteri Memnuniyetini yüksek Müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empatik düşünce sahibi ve bilgili uzman satış kadromuzu, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile İstanbul Bahçelievler İncirli Çalışlar Caddesinde siz değerli müşterilerine sunabilmek için showroom mağazasını hizmete açmıştır.

Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası Şubesinde, Onlarca markanın Tekerlekli SandalyeAkülü Tekerlekli SandalyeEngelli Bebek pusetleriScooter Engelli araçları, .Yürüme grubu, walker, Engelli merdiven çıkma inme cihazı ve daha bir çok ürün gurubunu bir arada sunmaktadır.

Başta, Poylin Tekerlekli SandalyeleriWollex Tekerlekli Sandalye ModelleriJetty Akülü Tekerlekli Sandalye FiyatlarıGolfi Manuel Tekerlekli Sandalye Çeşitleri, Meyra, Sunrise, BB, İnvacare gibi Avrupa kaliteli Tekerlekli Sandalyelerinin onlarca Marka, yüzlerce çetit ürünü tek bir çatı altında sunan Tekerlekli Sandalye Dünyası, showroom mağazalarımızda sizi beklemektedir.

Bahçelievler de Tekerlekli Sandalye Model ve Çeşitleri ile İstanbul genelindeki diğer showroomlarımız daki Tekerlekli Sandalye Model ve Çeşitlerimiz için satış mağazalarımızla aşagıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Ürün çeşitliğimizde ki zenginlik, bedensel engellinin olası tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme ve karşılaştırabilme imkanı sunmaktadır.
Ürün gruplarımızın başında;

Akülü Tekerlekli Sandalye - Manuel Tekerlekli Sandalye - Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye - Çocuk Akülü Sandalye - Çocuk Tekerlekli Sandalye - Yürüteç Grupları - Scooter Modelleri - 2.El Scooter Modelleri - Akülü Sandalye Kiralama İmkanı - Banyo Tuvalet Sandalyesi - Engelliler için Rampa - Hasta Karyolaları


Gibi bir çok medikal ürüne erişebilirsiniz.

En ucuz fiyat garantisi, peşin fiyatına taksit imkanı, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti sunduğumuz internet sayfamızı mutlaka ziyaret etmenizi ve detaylı incelemenizi rica ederiz. Tekerlekli Sandalye Dünyası (TSD) Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Umarız ki; sizin içinde ihtiyacınıza uygun olan bir ürünü en iyi fiyat imkanı ile sunabiliriz. 

 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.