SIK SORULAN SORULAR

Sık Sorulan Sorular

 Tekerlekli Sandalye Fiyatları Ne Kadar?

     Tekerlekli Sandalye Fiyatları en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Tekerlekli Sandalye Fiyatları modellere göre değişiklik göstermekle birlikte, tekerlekli sandalyenin özelliklerine göre artabilmektedir. Tekerlekli Sandalyenin üretildiği malzeme, sahip olduğu ekstra özellikler ve fonksiyonelliği tekerlekli sandalye fiyatlarını etkileyen faktörlerdir. En ucuz tekerlekli sandalyeler 800 TL civarındayken bu fiyat modele göre 70-80 bin TL’ye ve daha fazlasına da çıkabilmektedir.

Tekerlekli Sandalye SGK Karşılıyor mu?

                Tekerlekli sandalye modellerinde ne kadar kurum ödemesi var olduğu da sık sorulan sorulardan bir tanesidir. Tekerlekli sandalyelerin modellerine göre SGK geri ödemesi olabilmektedir. Tekerlekli Sandalyeler eğer kurum geri ödemesine uygunsa, belirli kodlara sahiptir. Hangi modelin gerekli SUT koduna sahip olduğunu bize danışarak öğrenebilirsiniz. Tekerlekli Sandalyelerde devlet geri ödemesi 500 TL’den başlamakta ve modele göre 2500 TL’ye çıkabilmektedir. Özel durumlar için geçerli olan Aktif tekerlekli sandalyelerde olan SGK ödemesi 3600 TL iken, Çok özellikli akülü tekerlekli sandalyelerde ise 10000 TL’dir.

          Tekerlekli Sandalye Yardımı Almak İçin Nereye Başvurulur?

               Tekerlekli Sandalye bağışı almak için nereye başvurulacağı en çok merak edilen konulardan bir diğeridir. Tekerlekli Sandalye bağışı yapılan Belediyeler, Kızılay, Kaymakamlık, Valilik ve Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi tekerlekli sandalye bağışlarını dağıtan kurum ve platformlara başvurulması gerekmektedir.

          Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

               Tekerlekli Sandalye Bağışı yapmak için direkt olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bütçenize uygun tekerlekli sandalye modelleri bağışa özel fiyatlar ile sizlere sunulur ve bağışın yapılmasını istediğiniz kuruma ulaştırılır.

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.