Artvin Arhavi'ye Bir Bağış

Çok değerli bağışçımız Mali Müşavir H. Taş Bey Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan Beylikdüzü mağazamızı aradı. Engelli bir çocuğumuzun yüzünü güldürmek istediğini dile getirdi. Biz de kendisini mağazamıza davet ettik ve geldiği zaman tüm ürünl 24 Oca 2019 00:00

Artvin Arhavi'ye Bir Bağış

Çok değerli bağışçımız Mali Müşavir H. Taş  Bey Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan Beylikdüzü mağazamızı aradı. Engelli bir çocuğumuzun yüzünü güldürmek istediğini dile getirdi. Biz de kendisini mağazamıza davet ettik ve geldiği zaman tüm ürünlerimizi gösterdik. Tüm denemeleri sonucunda Jetty S220 modelini çok beğendiğini dile getirdi. Artvin Arhavi İlçesine ürünümüzün sevkiyatını gerçekleştirdik. Kendisine yaptığı bu yardım için teşekkür eder, bağışının hayra geçmesini dileriz. 
 
Jetty 220 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz 450 Watt motor gücüne sahip olup, tamamen engebeli alanlara, arazi koşullarına uygun üretilmiştir. Bunun yanı sıra toplam genişliği 63 cm olan bu ürünümüz ev içi kullanımlarına da uygundur. Kolçak boyu ayarlanıp, yan transferleri daha da kolay bir hale getirebilmek için kolçakları geriye doğru kaldırılabilir. 160 Kg taşıma kapasitesi olan bu ürünümüz oldukça kullanışlı, dayanıklı ve güçlüdür. Özel led ışık sistemi, farları ve başlık kısmının arkasın da bulunan reflektörü sayesinde gece kullanımına da uygundur. Havalı tekerlekleri ve süspansiyonları sayesinde sarsıntıları en aza indirir. Geriye devrilmeyi önleyici tekerlekleri (antitipper) ve sol kolçakta bulunan tutunma barı sayesinde güvenli bir sürüş imkanı sunar.
 
Siz de bağış yapmak istiyorsanız uzman arkadaşlarımıza danışınız.
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.