Bir Bağış Daha Mutlu Etti

Bağışlar konusunda çok hassas ve duygusal olan bağışçımız Ş. Deniz geçen hafta bizi arayarak bir çocuğumuza yardım etmek istediğini söyledi. 19 Oca 2019 00:00

Bir Bağış Daha Mutlu Etti

Bağışlar konusunda çok hassas ve duygusal olan bağışçımız Ş. Deniz geçen hafta bizi arayarak bir çocuğumuza yardım etmek istediğini söyledi. Çocuğumuzun özelliklerini ve kullanım alanını bizimle paylaşarak kendisine en uygun olan Jetty JT 100 Akülü Tekerlekli Sandalyeyi tespit ettik. Ürün tarafına ulaşınca çok duygusal anlar yaşadık. İmkanları doğrultusunda engelli çocukları ve huzur evlerini düzenli olarak ziyaret ettiğini dile getirdi ve en büyük hayalinin bir huzur evi açmak olduğunu söyledi. Ş. Deniz hanıma bu yardım severliğinden dolayı çok teşekkür eder, hayalinin gerçekleşmesini dileriz.
 Jetty JT 100 Akülü Tekerlekli Sandalye, bağışçılarımız ve uygun fiyatlı akülü sandalye arayan engellilerimiz için getirdiğimiz bir akülü sandalye modelidir. 136 kg taşıma kapasitesi olan JT 100 Akülü Tekerlekli Sandalye bir dolu şarj ile 20 km mesafe yapabilmektedir. Geriye devrilmeyi önleyen denge tekerleklerine sahiptir. Bu sayede dış ortamda güvenle kullanabileceğiniz akülü sandalye modellerimizden biridir. JT 100 Akülü Tekerlekli Sandalye katlanabilir özelliğe sahiptir. Aküleri çıktıktan sonra katlanabilen şasesi ile kolay depolama ve transfer imkanı sunmaktadır.
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.