Golfi G305 Alüminyum Pediatrik Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Golfi
  • Ürün Kodu : TSDG305C
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamamen çocuk psikolojisinin belirlemiş olduğu renkler seçilerek imaalatı yapılmış olan G305 alüminyum manuel çocuk sandalyesi konfor olarak da çocuklarımızı memnun edebilecek bir modelimizdir. Polietilen kolçaklar ile birlikte kullanıcının konforu üst düzeyde tutulmuş olup, üzerinde rahatsız olmadan zaman geçirebilmesini sağlanmıştır. Tekerlek çemberleri de alüminyum dan imaal edilmiş olması kullanıcının sürüş konforu ön planda tutulmuştur. Alüminyum ve uzun unzullu fren sistemi ile birlikte kullanıcı kendi güvenliğini kolaylıkla sağlayabilmektedir. Aynı zaman da hareketli kolçaklar ile kullanıcımız bu üründe koltuk, yatak, vb alanlardan kendi başına transferini sağlamaktadır. Sırt kırılma özelliği ise otomobil vb. araçlarda kolaylıkla taşınabilme ve az hacim kaplama için önemli olan özelliklerindendir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Golfi G305 Alüminyum Pediatrik Tekerlekli Sandalye


Alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamamen çocuk psikolojisinin belirlemiş olduğu renkler seçilerek imaalatı yapılmış olan G305 alüminyum manuel çocuk sandalyesi konfor olarak da çocuklarımızı memnun edebilecek bir modelimizdir. Polietilen kolçaklar ile birlikte kullanıcının konforu üst düzeyde tutulmuş olup, üzerinde rahatsız olmadan zaman geçirebilmesini sağlanmıştır. Tekerlek çemberleri de alüminyum dan imaal edilmiş olması kullanıcının sürüş konforu ön planda tutulmuştur. Alüminyum ve uzun unzullu fren sistemi ile birlikte kullanıcı kendi güvenliğini kolaylıkla sağlayabilmektedir. Aynı zaman da hareketli kolçaklar ile kullanıcımız bu üründe koltuk, yatak, vb alanlardan kendi başına transferini sağlamaktadır. Sırt kırılma özelliği ise otomobil vb. araclarda kolaylıkla taşınabilme ve az hacim kaplama için önemli olan özelliklerindendir.
 

Golfi G305 Alüminyum Pediatrik Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Hafif ve taşınabilir özelliği
Kolay katlanabilir özelliğiSırt kırılma özelliği
Hareketli kolçaklar ( Transfer özelliği )
Polietilen kolçak sistemi
Şişme hassasiyetin de silikon dolgu ön ve arka tekerlekler
Ayak kalkar, çıkartılabilir ve ayarlanabilir özellikli
Yumuşak oturma bölgesi
Korumalı ve renkli boya sistemi
 

 

Özellik Değer
Oturma Yeri Genişliği 35 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 14 kg - YENİ
Şase Rengi Yeşil
Toplam Genişlik 53 cm
Toplam Uzunluk 104 cm
Katlanır Genişlik 33 cm
Arka Teker 22'' PU Dolgu
Ön Teker 6'' PVC Dolgu
Kolçak Yüksekliği 20 cm
Koli Ölçüleri 900x340x740 mm
Oturma Yeri Derinliği 37 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 50 cm
Sırt Yüksekliği 37 cm
Toplam Yükseklik 86 cm

Golfi G305 Alüminyum Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.