Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları


Yürüme engeli olan bireyler için üretilen tekerlekli sandalyeler alımları sırasında kulanıcının rahatsızlığının ne olduğu bilinmeli aranan özelliklere uygun olan sandalye alınmalıdır. Bireyin rahaysızlığını yanı sıra bıreyin kilosuda sandalye alımlarında dikkate alınması gereken bir etmendir. Tekerlekli sandalyeler manuel ve akülü olarak ikiye ayrılmaktadır. Kullanıcıların tercihi genelde akülü sandalyelerden yana olmaktadır. Bunu sebebi ise manuel sandalye kullanılırken insan gücüne ihtiyaç duyulurken akülü sandalyede böyle bir güce ihtiyaç duyulmamasıdır. Akülü tekerlekli sandalyeler insan gücüne ihtiyaç duymadam motor gücüyle hareket etmektedir. Manuel / akülü tekerlekli sandalyelerde kendi aralarında özelliklerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Altefnatifler değiştikçe akülü tekerlekli sandalye fiyatları bu ürün çeşitliliğine uyarak değişim göstermektedir. 

Akülü tekerlekli sandalye fiyatları yerli yada ithal oluşlarına görede değişim göstermektedir. İthal üretilen tekerlekli sandalyelerde üst sınıf model çeşitleri oldukça fazla yapılmaktadır.  Akülü tekerlekli sandalye fiyatları yerli ürünlerde düşerken ithal ürünlerde artmaktadır. Yerli ürünler fiyat olarak uyugun oluşlarıdan dolayı tercih edilmesinin yanı sıra diğer tercih ediliş sebebi de yerli ürünlerin yedek parçası sıkıntısının kolay çözülebilmesidir. İthal ürünlerde yedek parça ihtiyacının giderilmesi uzun zaman almaktadır. Akülü sandalye ücretini etkiliyen başka bir unsur ise motorun sahip olduğu güç ve akünün özellilkleridir. Bu özellikler sandalyenin hızını ve kullanım süresinin etkilemektedir. Akülü tekerlekli sandalye fiyatları sandalyenin katlanabilir olması gibi kişisel özeliklerlede etkileşim göstermektedir. Ürünün kolay kullanım sağlaması fiyat artımına neden olmaktadır.

Tekerlekli Sandalye Dünyası
Müşteri ilişkileri Departmanı

Ayrıntılı bilgi ve ürün detayları için lütfen tıklayınız...
http://www.tekerleklisandalyedunyasi.com/?kategori-26-Akulu-Tekerlekli-Sandalye.htmlRapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.