Kifas Ortopedik Ürünler Hakkında

Kifas Ortopedik Ürünler


Kifas Ortopedik Ürünler San. ve Tic., Ltd. Şti. 1993 yılında tekerlekli sandalyeleri üreticisi olan KİFAS ORTOPEDİK ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET ŞİRKETİ, orijinal KİFAS KASIRGA URBAN modeli üretmeye başladı.

KİFAS KASIRGA URBAN modeli:

bir çok tekerlekli sandalye üreticisi ile birlikte mühendis ve tekerlekli sandalye kullanıcısı ile ABDLİ tasarımcı mühendis olan Ralf Hotchkiss tarafından dizayn edilmiştir. KASIRGA URBAN modeli şu an beş kıtada üretilmektedir. On yıldan fazla aynı KASIRGA URBAN’ı kullananlar var. KİFAS, yıllar geçtikçe benzer modeller olan KASIRGA SECURE ile KASIRGA SECURE FLEXİ piyasaya sürdü. Onları kullanan ve kullanıcılara refakat eden herkesin gereksinimlerine hitap etti. Üretilen her araç, KİFAS kalite, dayanıklılık, işlev ile dizayn geleneğini sürdürmektedir. 2004 yılında KASIRGA SKUTER ile KASIRGA SKUTER FLEXİ adlandırılan puset modeller hem aynı KASIRGA kalite geleneğine devam ederek çok dayanıklı, amaçlı ve ayarlı bir araç daha piyasaya sürmeye başladı. 2006 yılın başında ise AYARLANABİLEN ÇOCUK KOLTUKLARI çıkartarak bir çok ihtiyaç karşılamış oldu. 2006 yılın sonunda PORTATİF BANYO arabasını çıkardı. Artık her sene artık yeni, faydalı ve gerekli olan ürünler piyasaya sürmeyi hedefleyen KİFAS ORTOPEDİK ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET ŞİRKETİ halkın ihtiyaçları ve beklentileri karşılamaya devam edecektir.
 
Ürün kategorileri Kifas Ortopedik Ürünler San. ve Tic., Ltd. Şti. nin ürettiği diğer Çelik malul tekerlekli koltukları, Çocuk beyinsel felç ÇBF hastalılar için malul tekerlekli sandalyeler , Küçük üniversal tekerlekli sakat iskemleleri ve diğer özel tasrım modelli Tekerlekli sandalyeler...
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.