Tekerlekli Sandalyeler Hakkında

Tekerlekli Sandalyeler Hakkında

Engellik durumu hakkında

Herkes bir engelli adayı diye çok klişe bir söz vardır. Günümüzde yürüme engellilerin bazıları doğuştan olmakla birlikte ama iş kazaları, trafik kazaları, sağlık nedenleri ile oluşan engellilik ve gazilik gibi daha birçok sebepten ötürü engelli olarak yürüme yetisini kaybeden insanların sayısı da hiç azımsanmayacak ölçüdedir. 
 

Bedensel engelliler için temel ihtiyaç

İnsanın yürüme engelinin ortadan kalkması ve kişinin kısmende olsa yürüme yetisine tekrar ulaşabilmesi için çeşitli medikal araçlar bulunmaktadır. Bu anlamda bedensel engelliler için en önemli medikal ürün ise akülü ve manuel tekerlekli sandalyelerdir. Geçmişten günümüze hala en popüler engelli araçları olarak tekerlekli sandalyeler en önemlileri arasında sıralanmaktadır.
 

Engellire özel medikal ürünler

Tekerlekli sandalyeler teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha da rahat, kullanışlı ve konforlu hale gelmiş bulunmaktadır. Akülü yada elektrikli tekerlekli sandalyeler olarak da bilinen akülü tekerlekli sandalyeler en revaşta olanlarıdır. Motor ve akü güçlerinin artması erim mesafelerinide birlikte getirmektdir. Bu da engellinin gerçekten gündelik hayatında ulaşım problemini bir nebzede olsa azaltabilmektedir.
 

Tekerlekli Sandalye kullanım amacı

Tekerlekli sandalyeler artık günümüzde yaşlılar, hastalar, sakatlar, gaziler ve yürüme engeli olan veya uzun mesafe yürümekte zorlanan hasta tüm bireyler tarafından “sokakta rahatça dolaşabilmek ve yaşamsal ihtiyaçları karşılayabilmek” için sıkca kullanılmaktadır.
 

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli sandalyelerin kullanım kolaylığı ve kolay ulaşılabilir olması sayesinde artık tüm engelli vatandaşlarımız bu imkandan yararlanabiliyor. Fiyatların düşmesi, uygun bütçeler ile alınabilmesi, devlet ve kamu destekleri, taksit sayıları gibi imkanlarda kullanım oranını her geçen gün daha da artırmaktadır. Üstelik sağlık sektörünün gelişimiyle birlikte çok çeşitli ve farklı tipte tekerlekli sandalyelerin herkesin ihtiyacına uygun bir model sandalye üretildiğini görmekteyiz. Tekerlekli sandalyeler sayesinde artık yürüme engeli olan bireyler bu eksikliğini bir nebzede olsa azaltabiliyor ve hayatlarına belki de eskisinden daha rahat bir şekilde devam edebiliyorlar.
 
Sizde, kendiniz için veya çocuğunuz bir yakınınız için akülü tekerlekli sandalye veya manuel tekerlekli sandalye almayı düşünürseniz sitemizi inceleyebilir veya uzman arkadaşlarımızı arayarak bilgiler alabilrsiniz.
 

Akülü ve Manuel Tekerlekli Sandalyede fırsatlar

En ucuz fiyat garantisi, 10 Taksite varan imkanlar, peşin ödemelerde %5 indirim, Türkiyenin her yerine Kargo ücretsiz, 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi gibi fırsatlardan yararlanmak isterseniz

Nasıl Satın alabilir? Nereden satın alabilirim?

www.akulusandalyedunyasi.com sitemizi ziyaret edebilir, yüzlerce çeşit model ürün arasından kendinize en uygun ürünü seçebilir veya 0532 153 0036 veya 0542 570 7575 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz kredi kartı isterseniz EFT/Havale isterseniz de Nakit olarak satın alabilirsiniz.

Akülü Tekerlekli Sandalye Showroom Mağazası

Ürünleri görmek ve denemek isterseniz İstanbul Beylikdüzü ve İstanbul Kadıkoy de bulunan türkiyenin tek ve en büyük tekerlekli sandalye showroom larımızı ziyaret edebilirsiniz.
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.