Jel Minder de KAMPANYA!

Klé


Klé ürünleri, friksiyonlara, lezyonlara ve bası yaralarına karşı en üst korumayı sağlar. Tüm çalışmalarımız, hastaların ve sağlık personellerinin istek ve uyarıları doğrultusunda ve 20 senelik tecrübe ile yapılmaktadır.
Jel, vücudunuzla beraber hareket ederek deride direnç oluşumunu düşürür, aynı zamanda ısı artışını yavaşlatır. Üretilen jelin en önemli avantajı, silikon bazlı jeller gibi zamanla şeklini kaybetmez, sertleşmez, eskimez ve bozulmaz. Poliol ve izosiyanatın düşük basınçta kalıplanmasıya elde edilir
 

Jel Ve Visko Minderler


Yatakta, koltukta ya da tekerlekli sandayede uzun süre geçiren kişilerin özel bakıma ihtiyacı vardır. Vücutlarının yüzey ile temas eden bölgeleri, özellikle de kuyruk sokumu ve kalça kemiğine yakın bölgeler bedenin ağırlığı altında ezilir. Tahat hava alamayan bölgede ısı ve hassasiyet artar, derin tahrişe karşı direnci düşer. Nem vb. etkenler tahribat hızını ciddi şekilde arttırabilir. Bu tip bası yaralarının tedavisi uzun ve çok maliyetlidir. Bu nedenle bu yaraların oluşmadan önlemini alınması gerekmektedir.  
Jel , bu yaraların önlenmesinde etki ve maliyet olarak en performanslı maddelerden biridir. Yapay bir yağ dokusu gibi vücudunuzla beraber hareket ederek rikli bölgelerin üzerindeki baskıyı önemli  şekilde azaltır, ısını yükselmesini geciktirir. Jel minderler kazayla delinmedikce patlamaz, akmaz, zamanla sertleşme yada deforme olmaz.

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.