Müge Anlı, Esra Erol, Belediyeler Veya Derneklere Bağış

Müge Anlı, Esra Erol, Belediyeler Veya Derneklere Bağış

 


müge anlı tekerlekli sandalye bağışı


  

ATV de yayınlanan Müge Anlı Programına Türk Halkından yüksek katılımlar bulunmaktadır. Bağışcılar tarafından bağışlanan, başta akülü tekerlekli sandalye ve/vey manuel kullanımlı tekerlekli sandalyeler program aracılığı ile Türkiye genelinde ihtiyaç sahipleri ile buluşturuluyor.
 
Programda görevli araştırmacı arkadaşlar tüm Türkiye genelinde ilgili resmi birim ve kurumlar ile de irtibata geçerek gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit ediyor ve ihtiyaç ürünleri kendilerine ulaştırmaktadır. Tüm ekip çok ciddi, düzenli ve yüksek hassasiyet ile hizmet vermektedir.

Müge Anlı programı aracılığı ile sizde ihtiyaç sahipleribe bağışta bulunmak isterseniz Türkiyenin en büyük ve en zengin çeşitine sahip Tekerlekli Sandalye Dünyası' ndan bütçenize uygun ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca Bağışcılara özel fiyat ve indirim uygulamasına sahip olan Tekerlekli Sandalye Dünyası ile sadece iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizin seçtiğiniz ürünleri sizin adınızla (kolinin üzerine isminiz ve telefon bilgileriniz yazılarak ve bizzat tarafımızdan teslim edilerek) ATV Müge Anlı Stüdyolarına ücretsiz götürüyor ve teslim ediyoruz.
 
Sizde bir ihtiyaç sahibini sevindirmek isterseniz, ATV Müge Anlı Programı aracılığı ile biz Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak sizlere hem fiyat konusunda hemde teslimat konusunda yardıma hazırız. Aşagıdaki iletişim numaralarımızdan bizleri aramanız yeterli oalcaktır. Dilersenizde Beylikdüzü ve Kadıköyde bulunan showroom mağazalarımızı ziyaret edebilir bağışlayacağınız ürünü onlarca marka yüzlerce çeşit ürün arasından seçebilirsiniz.
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

 

 

Beylikdüzü Showroom                               Kadıköy Showroom

Satış Ofis Telefon: 0 (212) 873 6336                       Satış Ofis Telefon: 0 (216) 541 0146
GSM: 0 (532) 153 0036                                              GSM: 0 (542) 570 7575 
mail: satis@tekerleklisandalyedunyasi.com

 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.