Ezberleri Yıkın!

Ezberleri Yıkın!


Sandalye bağışlarında, bağışçılarımız genellikle fiyatının uygun olmasından dolayı en standart ürünü  tercih etmektedir. Fakat standart bir sandalye hiç bir özelliği olmaması nedeniyle gerçekten engelli olan bir vatandaşın işine yaramamaktadır. Standart manuel sandalye diye adlandırdığımız sandalye (ayak, kolçak çıkmayan, sırt kırılma özelliği olmayan) 20 Kg ağırlığında sadece ortadan katlanabilen bir sandalyedir ve genellikle transfer amaçlı kullanılır. Günde 3-4 saatten fazla üzerinde oturulduğu zaman engelli kişiyi rahatsız etmeye başlar. Kolçaklarının dik olması sebebiyle masalara da uyumlu değildir. Bütçenize uygun daha özellikli sandalyeler bağışladığınız zaman gerçekten bir engelliyi mutlu etmiş olursunuz.

Çalıştığımız Belediyeler, Müge Anlı, Esra Erol ve Derneklerden ekip arkadaşlarımızın aldığı geri bildirimlere göre bu standart manuel sandalyelerden depolarında çok fazla olduğu ve engelli vatandaşlarımızın kendilerini fiyat farkı ödeyerek daha özellikli sandalyeleri tercih ettikleri bildirildi . Bunun üzerine ekip arkadaşlarımız bizden bağışçılarımızı daha özellikli kolu ayağı çıkabilen, daha hafif bütün gün sandalye üzerinde vakitlerini geçirebilcekleri , dış ortama uyumlu gerçekten ihtiyaçlarını karşılayacakları sandalyelere ihtiyaçlarının olduğunu ve bağışçılarımızı bu tarz sandalyelere yönlendirmemizi rica ettiklerini bildirdiler. Biz de bunun üzerine siz değerli bağışçılarımıza bu haberimizle ricalarını duyurmak istedik.

Bağışlarınız için showroomlarımızı ziyaret edebilir, dilerseniz 7/24 çalışan ekip arkadaşlarımızı telefonla arayabilirsiniz.


Şimdiden Allah niyetinizi kabul etsin.

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.