Kurban Bayramında Yapacağınız Bağış ile Yardıma Muhtaç Birini Sevindirin

Tekerlekli sandalye, yürüme engelliler için lüks bir araç değil günlük hayatını idame edebilecekleri zorunlu bir ihtiyaçtır. Ülkemizde tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olupta maddi durumu müsait olmayan binlerce vatandaşımız var. Bu vatandaşlarımız, tekerlekli sandalyeyi alacak gücü olmadıkları için yaşamının geri kalanını mutsuz ve çevresindekilere muhtaç bir şekilde geçirmektedirler.
 
Yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın sosyalleşmek ve eve bağlı kalmamak gibi doğal hakları olduklarını unutmayalım. 
Yapılan her tekerlekli sandalye bağışı, engelli bir kişinin hayatına ışık tutmak demektir. İhtiyacı olan bir engelliye yapılan yardım, onların kalan ömürlerini doğal hakları olan bireysel hareket etme özgürlüğünü yaşamalarına sebebiyet verecektir.
Kurban Bayramı ile beraber bu çeşit bağışların daha da anlamlandığı ve verdiği manevi hazzın daha fazla yaşandığı bu dönemde elinizden gelenin en iyisini yapacağınızı temenni ederek 
Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak ihtiyaç sahiplerini tespit edip bağışçılarımızla buluşturmayı sosyal sorumluluk ilkesi edinmekteyiz. Bağış amaçlı tekerlekli sandalye satışlarımızda müşterilerimize özel indiririm uygulaması ile ticaret yapmakla birlikte, bu bağışlar vesilesiyle üzerimize düşen sosyal ve vicdani sorumluluk duygusunu hat safhada yaşamaktayız. Durum böyle iken işin ticari boyutundan ziyade, bireysel hareket etme özgürlüğü gibi insanların doğal haklarını tekrar elde etmelerine vesile olmanın gururunu yaşamaktayız. Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak, bir çok dernek ve vakıfla işbirliği içersinde olduğumuz için her kesimden ve her yaş grubundan yardıma muhtaç engellilere ışık tutmaktayız.
 
Bireysel tekerlekli sandalye bağışlarınız için Beylikdüzü ve Kadıköy şubemizdeki showroomlarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi gözle görüp inceleyerek kalite ve güvenilirliğini kontrol edebilirsiniz. Siz değerli bağışçılarımızla tanışıp, mağazamızda ağırlamaktan onur duyarız.
 
Ayrıca ihtiyaç sahibiyseniz ya da çevrenizde tekerlekli sandalye ihtiyacı olan insanlar varsa bize web adresimizdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz..

Kurban Bayramı ile birlikle bu çeşit bağışların daha da anlamlandığı ve verdiği manevi hazzın daha fazla yaşandığı bu dönemde elinizden gelenin en iyisini yapacağınızı temenni ederek bol sevaplı bir Kurban Bayramı geçirmenizi diliyoruz.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.