Kayseri’den Bir Bağışta Müge Anlı Programına

Kayseri’den Bir Bağışta Müge Anlı Programına


Kayseri’den Bir Bağışta Müge Anlı Programına bağışta bulunan vatandaşımız Fatma Gölgeli’ye sonsuz teşekkürlerimizi sunar sevgi ve saygılarımızı kendisine arz ederiz.

3 adet akülü sandalye bağışında bulunan müşterimiz sandalyelerin Müge Anlı programına bağışlanmasını bizden talep ettikten hemen sonra teslim tutanağı ile ürünler Müge Anlı programına teslim edilmiştir. Bağış yapılan akülü sandalyelerin en kısa sürede sırada bekleyen engelli vatandaşlarımıza teslimini yapacak olan Müge Anlı Programı bağışçılarımızın isteği doğrultusunda bağışçı isimlerini ve özel bir notları var ise notlarını programda yayınlamaktadır.

Kayseri’den Bir Bağışta Müge Anlı Programına sandalye bağışlayan duyarlı müşterimiz bütçesinin imkan verdiği sürece bağışlarının devam edeceğini bildirdi.
Siz değerleri müşterilerimizin her türlü yardımları için elimizden geldiğince yardımda bulunacağımızı canı gönülden bildiririz.

Banyo tuvalet sandalyeleri, hasta karyolaları, rollatör ve daha bir çok ürün, farklı marka ve uygun fiyat seçenekleri ile ihtiyaç sahiplerine ulaşabileceğiniz güven duyabileceğiniz tek adres Tekerlekli Sandalye Dünyası’dır.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.