Hayat Yaşamakla Güzel 2

Bir çok güzel insanın bir araya gelip kurdukları Hayat Yaşamakla Güzel grubu ellerinden geldiğince ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza yardım etmeye çalışmaktadır. 18 Oca 2019 00:00

Hayat Yaşamakla Güzel 2

Daha önceki bir haberimizde Hayat Yaşamakla Güzel grubunda sizlere kısaca bahsetmiştik. Bir çok güzel insanın bir araya gelip kurdukları Hayat Yaşamakla Güzel grubu ellerinden geldiğince ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza yardım etmeye çalışmaktadır. Bu sefer de akülü sandalye alıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar.
 
Mavi kapak toplayarak ve bağışçı bularak büyük çaba harcayan Hayat Yaşamakla Güzel grubu 16.01.2019 tarihinde de 2. Sandalyelerini bağışlamış bulunmaktadırlar. Bizler de Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak uzman ekibimiz tarafından kullanıcının özelliklerine, yaşam standartlarına ve rahatsızlığına göre en uygun olabilecek tekerlekli sandalyenin Wollex WG-P100 Akülü Tekerlekli Sandalye olabileceğini kendilerine aktardık. Bunun üzerine kendileri de Wollex WG-P100 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimizi Bursa’ya göndererek bir engellimizin yüzünü daha güldürdü.  Wollex WG-P100 Akülü Tekerlekli Sandalye katlanabilir ve demonte edilebilir şase yapısına sahiptir ve kolaylıkla taşınıp depolanabilmektedir. Kolçakları çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir bu özellikler kişinin sandalyeye transferini kolaylaştırmaktadır. Şasesi çelikten üretilmiştir. Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekler ile rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Türkiye’nin en çok satan modeli olup kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Sadece engellilerin değil yaşlıların ve yürüme zorluğu çekenlerin kullanabileceği ev ve dış ortama uygun olarak dizayn edilmiş kullanışlı sağlam bir üründür.
 
Sizler de bağış yapmak istiyorum, tekerlekli sandalye nereye bağışlanır ya da mavi kapakları nereye verebilirim diyorsanız aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Hayatın anlamı yaşamak ise yaşamanın anlamı paylaşmak, sevmek, birlik olmaktır. Gün birlik olma vaktidir. Gelin bir bağışta siz yapın! 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.