KATLANABİLEN ALÜMİNYUM RULO RAMPALAR

Gerek engelli insanlarımız, gerek yaşlılarımız, gerek engelli bebek puseti taşıyan annelerimiz ve babalarımız, kısacası gündelik yaşantımızda hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanmak durumunda kalınan akülü tekerlekli sandalyeler, manuel tekerlekli san 10 Nis 2020 20:20

KATLANABİLEN ALÜMİNYUM RULO RAMPALAR

Gerek engelli insanlarımız, gerek yaşlılarımız, gerek engelli bebek puseti taşıyan annelerimiz ve babalarımız, kısacası gündelik yaşantımızda hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanmak durumunda kalınan akülü tekerlekli sandalyeler, manuel tekerlekli sandalyeler, banyo tuvalet sandalyeleri ve engelli bebek pusetleri, normal yaşantılarını devam ettirebilmeleri için bazı ufak ya da orta ölçekli engeller ile karşılaşmaktadır.
Ev içerisinde kapı eşikleri, bina girişlerinde yetersiz ve dik durumunda olan engelli rampasının kullanamayıp merdivenleri kullanmak zorunda kalan ve yine kaldırımları kullanmak zorunda kalan tüm engelli ve yaşlı insanlarımız bu gibi durumlarda rampalara ihtiyaç duymaktadırlar. Tekerlekli Sandalye Dünyası bünyesinde bulunan bu tarz rampalara göz gezdirecek olursak; ister ortadan ikiye katlanabilen, ister rulo şeklinde katlanabilen rampaları görebiliriz.
Bu rampalara kısaca değinecek olursak; ortadan ikiye katlanabilen ve rulo şeklinde katlanabilen rampalar hafif uçak alüminyumundan imal edilmiş olup, standart ölçüsü olan 80cmx100cm ebatında sadece 9 kg ağırlığında, 1000 kg taşıma kapasitesine sahip, iç içe geçebilen profillerden oluşmaktadır. Kişinin istediği ölçülerde özel olarak tasarlanan bu rampalar, kullanılacak olan alanın görülmesi, fotoğrafının gönderilmesi ve ölçülerinin uzman satış danışmanlarına iletilmesinden hemen sonra yine uzman teknik ekip tarafından incelenip gün içerisinde belirlenen ölçüye göre özel olarak üretilecektir. 3 metre uzunluktan sonra destek ayak ile desteklenebilen bu rampalar hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünleri daha detaylı inceleyebilmeniz için Tekerlekli Sandalye Dünyası showroom mağazalarındaki uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, istediğiniz ölçüde katlanabilen ya da rulo şeklinde katlanabilen bu alüminyum rampalara sahip olabilirsiniz. En uygun fiyat ve kalitenin adresi Tekerlekli Sandalye Dünyası siz değerli müşterilerine daima hizmet için çalışmaya devam etmektedir.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                            
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.