P 114 Bağışı

Değerli bağışçımız Mimar Yağmur H. Hanım bugün Beylikdüzü’nde bulunan Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan showroomumuzu ziyaret etmiştir. Kayseri’de ikamet eden yakınına manuel tekerlekli sandalye almak istediğini mağazamızda bulunan uzman satış 08 Şub 2019 00:00

Poylin P114 Geniş Beden Tekerlekli Sandalye Bağışı

Değerli bağışçımız Mimar Yağmur H. Hanım bugün Beylikdüzü’nde bulunan Türkiye’nin en büyük mağazalarından biri olan showroomumuzu ziyaret etmiştir. Kayseri’de ikamet eden yakınına manuel tekerlekli sandalye almak istediğini mağazamızda bulunan uzman satış arkadaşımıza bildirdi. Bunun üzerine kullanıcı ve yaşam alanı ile ilgili bilgiler alındı. Kullanıcı 85 yaşında yaklaşık 100 kg üzerinde bir bayan. Kayseri de köy yerinde ve ev içerisinde tekerlekli sandalye kullanımında bulunacak. Bu bilgiler doğrultusunda uzman satışçımız ve bağışçımızla birlikte uyumlu olacak ürünün Poylin P114 Büyük Beden Manuel Tekerlekli Sandalye olduğuna karar verildi. Ürünümüzü beğenen Yağmur Hanım P114 tekerlekli sandalyeyi teyzemize hediye etti. Örnek davranışından dolayı Yağmur Hanımı tebrik eder, kullanıcıya güzel günlerde kullanmasını dileriz..
 
Poylin P114 Geniş Beden Tekerlekli Sandalye 50-55-60 cm olmak üzere 3 farklı beden seçeneği olan bir tekerlekli sandalyedir. Toplam 205 kg taşıma kapasitesine sahip P114 geniş kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Eğer engelliniz veya yaşlınız kilolu ise sizde Poylin P114 Tekerlekli Sandalye modelini tercih edebilirsiniz. Antibakteriyal oturma ve sırt minderi sayesinde uzun süreli oturmalarda kullanıcıya ekstra konfor ve hijyen sağlamaktadır. Bunların yanı sıra geriye devrilmeyi önleyen denge tekerleklerine sahip P114 güvende sağlamaktadır.
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.