Poylin Grizzly Engelli Çocuk Puseti

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDPGRZ
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Özel Grizzly çocuk arabası. engelli çocuklarımız için tasarlanmış bir üründür. 85 - 140 cm boy destekli olup, max. 45 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Baş, göğüs ve kalça seviyelerinde kapsamlı bir stabilasyon sistemi ile donatılmıştır. Yükseklik, genişlik, derinlik ve açı ayarı yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra pusetin genişliği, derinliği, koltuk sırtlığı, yüksekliği de ayarlanabilmektedir. Çocuğunu ile birlikte büyüyebilen bir pusettir. Poylin Grizzly Engelli Çocuk Pusetinde çift yönlü koltuk sistemi bulunmaktadır. Manevra ve hareket kabiliyeti yüksektir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin Grizzly Engelli Çocuk Puseti

 
Özel Grizzly çocuk arabası. engelli çocuklarımız için tasarlanmış bir üründür. 85 - 140 cm boy destekli olup, max. 45 kg taşıma kapasitesine sahiptir.  Baş, göğüs ve kalça seviyelerinde kapsamlı bir stabilasyon sistemi ile donatılmıştır. Yükseklik, genişlik, derinlik ve açı ayarı yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra pusetin genişliği, derinliği, koltuk sırtlığı ve yüksekliği de ayarlanabilmektedir. Çocuğunu ile birlikte büyüyebilen bir pusettir. Poylin Grizzly Engelli Çocuk Pusetinde çift yönlü koltuk sistemi bulunmaktadır. Manevra ve hareket kabiliyeti yüksektir.  3 farklı renk seçeneği mevcuttur. Yağmurluk, sineklik, rüzgarlık, çanta opsiyoneldir.
Özellik Değer
Destekleyen Boy 85 - 140 cm
Oturma Yeri Genişliği 18 - 40 cm
Ürün Ağırlığı 23 kg
Taşıma Kapasitesi 43 kg
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 115 cm
Oturma Yeri Derinliği 25 - 37 cm
Sırt Yüksekliği 57 - 70 cm
Toplam Yükseklik 123 cm

Poylin Grizzly Engelli Çocuk Puseti

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.