Spina Bifida için Bir Anı Bırak Kendine

Mev Büyükçekmece Koleji'nin Spina Bifida'lı çocuklarımız için yapmış olduğu 'Spina Bifida için Bir Anı Bırak Kendine' projesi kapsamında 5 çocuğumuzun yüzü güldü. 09 Oca 2019 00:00

Spina Bifida için Bir Anı Bırak

 

Mev Büyükçekmece Koleji'nin Spina Bifida'lı çocuklarımız için yapmış olduğu 'Spina Bifida için Bir Anı Bırak Kendine' projesi kapsamında 5 çocuğumuzun yüzü güldü.
 
Sosyal sorumluluk bilincinde olan öğretmenlerimiz ‘Ağaç yaşken eğilir’ atasözünden yola çıkarak gelecek nesle sosyal sorumluluk aşılama adına 'Spina Bifida için Bir Anı Bırak Kendine' projesini başlatmıştır. Bu proje kapsamında öğrenciler el emeği ile yaptıkları fosilleri okulda düzenlenen kermes de satmışlarıdır ve kendilerine bir anı bırakmışlardır. Bu kermes de biriken paralarla alınan 3 adet Poylin P 981 Çocuk Tekerlekli Sandalye, 1 adet Poylin P 990 Engelli Çocuk Puseti ve 1 adet Jetty TJ 111A Akülü Tekerlekli Sandalye modellerimiz Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi'ne bağışlanmıştır. Çocuklarımızın satın almış olduğu bu tekerlekli sandalyeler Mev Büyükçekmece Koleji'nde düzenlenen törende Spina Bifida Dernek Başkanı Dilek Nalçakan ve Tekerlekli Sandalye Dünyası tarafından engelli çocuklarımız-ailelerine teslim edilmiştir.
 
Bu güzel projede emeği geçen herkese teşekkür eder, farkındalığın farkında olan insanların yaşatacağı umut dolu ve bol paylaşımlı yarınlar dileriz..
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.