Tekerlekli Sandalye Dünyası

Tekerlekli Sandalye Dünyası'nın satmış olduğu engelli araçları, birinci sınıf tekerlekli sandalye modelleri, birbirinden güçlü akülü tekerlekli sandalyeleri, çocuklar için işlerinde uzman mühendislerce tasarlanılmış pediatrik ürünler gibi sayısız engelli 15 Kas 18:30

Tekerlekli Sandalye Dünyası

tekerlekli sandalye dünyası

 
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası'nın satmış olduğu engelli araçları, birinci sınıf tekerlekli sandalye modelleri, birbirinden güçlü akülü tekerlekli sandalyeleri, çocuklar için işlerinde uzman mühendislerce tasarlanılmış pediatrik ürünler gibi sayısız engelli ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Tekerlekli Sandalye Dünyası'nın bedensel engelli ürünleri, engelli veya hareket kabiliyeti sınırlı bireyler için günlük sosyal yaşamının birçok küçük ve büyük sorunlarına yaşadıkları zorluklara yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası, tekerlekli sandalye kullanıcılarına her şeyin mümkün olabileceğini vaad eden TSD, kullanıcıların aktif bir yaşam sürmesini, kendilerine olan güveni ve herhangi bir sıkıntı karşısında pes etmemeleri için en iyi çözümleri sunmaya son derece kararlı bir marka. Kullanıcıların bütün engellerini kaldırmayı amaç edinip kullanıcılara aktif yaşamlarına ayak uyduracak olağanüstü ürünler sunarken, kullanıcıların beklentileri aşmaları için kullanıcıları cesaretlendirmek isteyen Tekerlekli Sandalye Dünyası her kullanıcının benzersiz ve dinamik olduğuna inanıp TSD olarak doğru çözümlere uygun geliştirmeleri sağlamak için kullanıcılarla yakın bir şekilde çalışıyor.
 
Ulaşılabilir hedefler ve günlük yaşamda, evde bakımda, hareket halindeyken, rehabilitasyonda veya spor faaliyetlerinde her gün daha fazla kullanıcıların yanı başında kullanıcılarına daha iyi bir hizmet verebilmek için yanlarında duruyor.
Yeni bakış açıları kazanmak ve bunardan yenilikçi çözümler geliştirmek için bireysel temel yetkinliklerin bilgi ve deneyimlerini bir araya getiren Tekerlekli Sandalye Dünyası, engelli bireyler, hastalar, yaşlılar, doktorlar ve klinikler, terapistler ve hemşirelerle sürekli bilgi alışverişi ve tıbbi malzeme satıcılarıyla yakın işbirliği, uygulamaya yönelik ürünlerin geliştirilmesini sağlar. Tekerlekli Sandalye Dünyası kapsamlı ortak hizmet teklifleri ile müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor.
 
tekerlekli sandalye dünyası mağazaları
 
İlk kurulduğu tarihten itibaren müşterilerinin beklentilerini yüksek kaliteli engelli ürünleriyle ve istikrarlı, disiplinli çalışma sistemi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejileriyle bütünleştirerek, tüm gücünü yapabileceği en iyi şekilde yönetmektir.
Mutlak müşteri memnuniyetini, üst düzey müşteri hizmet kalitesini, güvenilir firma duruşunu, empatik düşünce sahibi ve alanında uzman bilgili satış kadrosuyla Tekerlekli Sandalye Dünyası, her zaman üst kalite ürünleri sektördeki en uygun fiyat garantisi ile kullanıcılara sunmaktadır. Tekerlekli Sandalye Dünyası sunmuş olduğu hizmetlerini anlaşmalı olduğu banka kartlarına 6 ay’a varan taksit seçenekleri ile müşterilerine Türkiye’nin her bir noktasına ücretsiz kargo seçeneği ile hizmet vermektedir.
 
Yüzlerce Marka, binlerce çeşit engelli ürünlerini tek bir çatı altında, alanında uzman satış temsilcilerinin yardımı ile deneyimleme ve görme imkanı sunuyor müşterilerine. Türk Standartları Enstitüsü’ne uyan en üst kalite ürünlerin TSE ve CE belgeleri ile garanti belgelerine sahiptir. Hizmette sınır tanımayan Tekerlekli Sandalye Dünyası müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek adına bünyesinde bulunan müşteri temsilcileriyle 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet sunuyor. Sadece Türkiye geneli çalışmakla kalmayıp yurt dışı olmak üzere müşterilerin dilediği yere ürün gönderimini sağlamaktadır.
 
Dünya çapında bütün engelli insanların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Tekerlekli Sandalye Dünyası, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşması için, saygının ve karşılıklı güvenin hakim olduğu personel ekibiyle birlikte İstanbul içinde Beylikdüzü, Bahçelievler ve Kadıköy ilçelerinde en büyük üç showroomuna sahip. Satışını gerçekleştirdiği markalar dışında Tekerlekli Sandalye Dünyası yerli üretimde de engelli ürün sektöründe boy göstermekle kalmayıp adını zirveye taşımaktadır.
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası Showroom Mağazaları

 

 

 Beylikdüzü Showroom Mağazası

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası Merkezi Satış noktası Beylikdüzü mağazası engelli bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geniş ürün yelpazesiyle engelli insanlara destek olabilmek adına Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye mağazasında, bilgili uzman satış temsilcileriyle müşterilerine yüksek kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Tekerlekli Sandalye Dünyası’nın bünyesinde ki çalışanların edinmiş olduğu ilkelerden biri, Türkiye’nin her bir noktasında ismini duyurmuş, birbirinden kaliteli, güvenli en çok tercih edilen ürünleri, her müşterinin ulaşabileceği ekonomik, orta segment, üst segment gruplar ile kendi içlerinde sınıflara ayrılıp her türden müşteriye hitap etmektedir.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası Beylikdüzü mağazasında müşterilerin akıllarına takılan her bir soruyu, ürünler hakkında detaylı bilgiyi, ürün deneyimlerini Beylikdüzü mağazasında sorup, deneyimleyebilirler. Birbirinden kaliteli, tüketici müşteri güveni, beğenisi kazanılmış markaların bine yakın farklı model engelli ürünlerini, en uygun fiyat garantisi ile Beylikdüzü mağazasında müşterilerin tercihine sunan Tekerlekli Sandalye Dünyası, en iyi, doğru, kaliteli ve detaylı ürün açıklamalarını, en çok ürün çeşitlerini, en uygun fiyat garantisi ve ekonomik fırsatlarıyla müştelerin hizmetlerine sunmaktadır. Bunları sürekli hale kılmak için durmaksızın çalışıp, koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman esas alan TSD, ürün çeşitliliğinde ki zenginlik, bedensel engellilerin olası tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme ve karşılaştırabilme imkanı sunmaktadır.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası sahip olduğu ürün yelpazesinden kısaca bahsedecek olursak; tekerlekli sandalye modelleri, akülü tekerlekli sandalye modelleri, scooter engelli araçları, banyo ve tuvalet sandalyeleri, çocuklar için pediatrik ürünler, asansör ve rampalar, rollatör, yürüteç, walker, koltuk değneği, ve baston, hasta transfer lifti, hasta yatakları, günlük yaşam destek kiti, visko yatak, yastık, baza gibi birçok ürüne ev sahipliği yapan Tekerlekli Sandalye Dünyası hizmetlerine hız kesmeksizin devam ediyor.
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası Bahçelievler Showroom Mağazası

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası, 10 yılı aşkın süre boyunca mutlak müşteri memnuniyetini yüksek müşteri hizmet kalitesini, güvenilir firma duruşunu hiç bozmayarak bilgili alanında uzman satış kadrosu ile müşterilerine en uygun fiyat garantisi ile İstanbul Bahçelievler İzzettin Çalışlar Caddesinde müşterilerine hizmet sunabilmek için showroom mağazasını hizmete açmıştır. Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası Şubesinde, yüzlerce markanın tekerlekli sandalye grubu, akülü tekerlekli sandalye grubu, özel engelli çocuk pusetleri, engelli scooter araçları, yürüme grupları, engelliler için merdiven inme – çıkma cihazları ve daha bir çok ürün grubuna ev sahipliği yapmaktadır. En ucuz fiyat garantisi ile, peşin fiyatına taksit imkanıyla, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetiyle Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler showroom mağazasında hizmet etmeye devam etmektedir.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası Kadıköy Showroom Mağazası

Bedensel engellilere özel ve sosyal hayat yaşamlarına yönelik binlerce ürünü Kadıköy showroom mağazasında, müşterilere ürünleri deneme ve karşılaştırma imkanı sunuyor. Engellilerin kaliteli bir yaşam sürdürmesini, insan hakkı olarak benimseyen bir firma olarak, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan Tekerlekli Sandalye Dünyası, kurulduğu günden bu yana “insan” ve “insana saygı” temellerine inen yönetim anlayışıyla bedensel engelli ürünlerini satışı, tanıtımı, pazarlaması, ürün geliştirmesi ve yerli üretimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını zirveye taşımıştır. Üstlenmiş olduğu amaç ile, Dünya’da kendini marka olarak kanıtlamış, karşılıklı güven ilişkisini benimsemiş, tüketicilerin beğenisini kazanmış markaların bine yakın farklı engelli ürün modellerini, en uygun fiyat garantisi ile Kadıköy mağazasında müşterilerin tercihlerine sunmaktadır. En iyi, doğru, kaliteli ve detaylı ürün açıklamalarını, sektördeki en çok ürün çeşidini, en uygun fiyat garantisi ve ekonomik fırsatları ile Tekerlekli Sandalye Dünyası Kadıköy mağazası olarak müşterilerine hizmette sınır tanımıyor. 140 metrekarelik engelli bireylere özel showroomda müşteriler, birbirinden farklı binlerce engelli ürünlerine dokunabilir, görebilir, deneyimleyebilir ve karşılaştırabilirler. Böylelikle kullanıcıların ürün seçimleri daha kolay ve en doğrusu olurken, kullanıcılar ihtiyaçlarına göre en uygun ürünleri belirleyebilir.
Tekerlekli Sandalye Dünyası ürün çeşitliliğinde ki zenginlik, bedensel engellilerin olası tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilme ve karşılaştırabilme imkanı sunmaktadır.
 
Güvenilir Marka

 

güvenilir marka isim belgesi

 

Dünya’nın her bir noktasında engelli insanlara fayda sağlayabilmek için, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerle elinden gelenin kat ve kat fazlasını yapan Tekerlekli Sandalye Dünyası, saygı ve karşılıklı güvenin hakim olduğu, sahip olduğu, çalışan personelleri ile bu doğrultuda ilerleyen bir Markadır.
 
Engelli bireyler üzerine çalışan sektörün saygın markaları arasında başı çeken Tekerlekli Sandalye Dünyası, sahip olduğu bütün ekibini üstlenmiş olduğu bütün görevlerde fark yaratarak marka adını geniş bir kitleden ziyade evrensel boyutta duyurmak, kalıcı izler yaratmak, kalite ve kaliteli bir yaşam standartını, insan hakkı olarak benimseyen, kalite ve uygulama esaslarına birinci dereceden önem vermektedir. Bedensel engelli bireyler için ürün satışını, tanıtımını, pazarlamasını ürün geliştirmesini sektörün saygın markaları arasında adını zirveye taşımıştır.
Tekerlekli Sandalye Dünyası, EN GÜVENİLİR MARKA olarak tescillenmiş olup, engelli bireylerin en çok güvenip, tercih etmiş olduğu ve engelli sektörünün bir numara markasıdır.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası, bedensel engelli insanların, hastaların, yaşlıların engellerini aşmalarını sağlayacak çözümler üretmek, ihtiyaç duydukları her an yanlarında olma sorumluluğunu alarak çıkmış ve bunun bilincinde olan sektörün bilinçli markaları arasında yer almakla beraber, ilkeleri karşılıklı güvene dayalı olan bir markadır. Bedensel engelli insanların hayatlarının içlerinde bulunan zorluklar, sorunların üstüne günümüz zorlukları eklenince katlanılmaz bir yaşam haline gelip çözüm yolu bulamadıkları sırada sektörde bir numaralı olan Tekerlekli Sandalye Dünyası, engellilerin ellerinden tutup yardım ederek, daha fazla üstün kaliteli hizmek sunmak için azimle çalışmaya devam ediyor.

 

TSD ile Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı

 

 

Müge Anlı Programına Bir Bağışta Sen Yap! Kampanyasıyla ATV’de yayınlanan Müge Anlı Programına hayır sever insanlar tarafından oldukça fazla talep olmaktadır. Genellikle ihtiyaç sahipleri için manuel tekerlekli sandalye bağışı ve akülü tekerlekli sandalye bağışları, Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Müge Anlı programı iş birliğiyle Türkiye genelinde ihtiyaç sahipleriyle buluşturuluyor. Bağışçılara özel fiyat ve indirim uygulamasına sahip olan Tekerlekli Sandalye Dünyası ile Yurt içi / Yurt dışı fark etmeksizin bağışçıların iletişime geçmesi yeterlidir. Bağışçıların seçmiş oldukları ürünler, diledikleri isimle kolilerin üzerlerine isimleri ve telefon bilgileri yazılarak, Tekerlekli Sandalye Dünyası tarafından ATV Müge Anlı Stüdyolarına ücretsiz götürülüp teslim edilmektedir.

 

Sadece Müge Anlı Bağışa Özel Akülü ve Tekerlekli Sandalyeler!

 

İnnuova Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalye

 

poylin p200-e ekonomik akülü tekerlekli sandalyeBaştan sona yenilenen İnnuova Akülü Tekerlekli Sandalyesi, Müge Anlı bağışçılarının en çok tercih ettiği akülü tekerlekli sandalye modelidir. İhtiyaç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilen İnnuova akülü engelli sandalyesi 120 kg'ya kadar olan taşıma kapasitesi ile akülü tekerlekli sandalye grubunun ekonomik, uygun fiyatlı akülü sandalye grubunda yer alır. Hem katlanabilen hem de ekonomik fiyatıyla göz dolduran bu akülü sandalye modeli, dayanıklı ve çift makas sistemiyle donatılmış çelik gövdeden oluşan yalnızca 37 kilogram ağırlığında. Kendi sınıfı içinde ayrı bir yerde olan bu model, arka tekerleklerinin boyutu sayesinde dilediği zaman manuel sürüşe de imkan vermektedir. Emniyet kemerlerin ek olarak geriye devrilmeyi önleyici anti - tipper tekerleri de bulunun akülü engelli sandalyesi, tüm özelliklerinin yanısıra ekonomik akülü sandalye olmasıyla öne çıkıyor.
 
 
Poylin P100 Ekonomik Manuel Tekerlekli Sandalye
poylin p100 ekonomik manuel tekerlekli sandalye Engelli kullanıcılar için yenilenmiş ve kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmak için özen gösteren Tekerlekli Sandalye Dünyası, yenilenmiş Poylin P100 Ekonomik Manuel Tekerlekli Sandalyesi, Müge Anlı bağıçılarının en çok tercih ettiği manuel tekerlekli sandalye modelidir. İhtiyaç sahiplerinin günlük sosyal hayatlarında biraz daha aktif olabilmeleri için üretilen Poylin P100 Ekonomik Manuel Tekerlekli Sandalye, hem katlanabilen hem de ekonomik fiyatlarıyla ilgi odağı olan manuel sandalye modeli, rahat taşıma, saklama, depolama, yanında taşıyabilme imkanı sunan manuel sandalye grubudur. Ekonomik fiyatına karşın yarattığı üstün performans ile hastahaneler, kurumlar, kuruluşlar ve bağışçıların da gözde ürünleri arasında başı çekmektedir.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.