Wollex B500 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Wollex
  • Ürün Kodu : TSDB500
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Wollex B500 Akülü Sandalye modelimiz.Gövde yapısı çelikten üretilmiş olan Wollex B 500 Akülü Tekerlekli Sandalye kullanıcı transferinde kolaylık sağlayan çıkabilir kolçak ve ayaklıklara sahiptir. Emniyet kemeri ve geri devrilmeyi önleyen (antitipper) tekerlekleri sayesinde kullanıcıya ekstra güven sağlamaktadır. Taşımada kolaylık sağlayan çıkabilir akü kutusu ve öne doğru katlanabilir sırtlığı mevcuttur. Hem iç mekan hem de dış mekanda konforlu sürüş imkanı sunmaktadır. Kullanıcıların en büyük şikayetlerinden biri olan lastik izi problemi ise iz yapmayan gri havalı arka ve ön tekerler sayesinde çözülmüştür.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Wollex B500 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye çelik gövdeden üretilmiş olup son derece güvenli bir üründür. 4 kademeli sırt yatar özelliği, ekstra oturma ve sırt minderi sayesinde tamamen kullanıcının konforu düşünülmüştür. Büyük tekerlekleri, amörtisör sistemi, güçlü motorları ile engebeli bozuk yollarda ve arazi koşullarında rahat kullanım sağlamaktadır. 130 kg taşıma kapasiteli olan bu ürünümüzün akülü toplam ağırlığı 85 kg dır. 2x45 ah deep cycle aküleri sayesinde bir dolu şarj ile 25-30 km mesafe yapabilmektedir. Öne doğru yatırılabilir sırtlık, çıkarılabilir ayaklıklar ve çıkarılabilir kolçakları sayesinde depolama da kolaylık sağlar. Oturma minderi ve sırt şiltesi kolay temizlenebilir leke tutmaz, hava alan kumaştan üretilmiştir. İstenildiğinde çıkarılıp yıkanabilmektedir.
Özellik Değer
Tırmanma Açısı 12°
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 85 kg
Taşıma Kapasitesi 130 Kg
Şase Rengi Siyah
Toplam Genişlik 61 cm
Toplam Uzunluk 108 cm
Arka Teker 14" PU Dolgu
Ön Teker 9" PU Dolgu
Akü 2 x 45 Amp. - Jel Akü
Erim Mesafesi 30 Km
Maksimum Hız 8 Km/sa
Motor 2 X 450 W
Oturma Yeri Derinliği 48 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 55 cm
Sırt Yüksekliği 55 cm
Toplam Yükseklik 108cm

Wollex B500 Kaptan Koltuklu Akülü Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.