3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak izlemiş olduğumuz özel fiyat politikalarımız ile bu özel günde de engelli insanları unutmayıp elimizden geldiğince büyük bir kesime hizmet edebilmek adına gerek ekonomik fiyatlı, kaliteli engelli ürünlerimiz ile hizmette 03 Ara 2020 15:20

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 aralık dünya engelliler gününe özel indirimli engelli ürünleri
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak engelli insanları topluma kazandırmak ve hayat standartlarını yükseltmek amacıyla elimizden gelenin fazlasını yapmakla birlikte engellilere karşı yapmış olduğumuz çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederken, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, engelli insanların sesini duyurduğu özel bir gündür. Bu özel günde de izlemiş olduğumuz fiyat politikamız ile piyasada ki en güncel, en kaliteli, ekonomik ürünleri engelli insanlara ulaşmayı planlayıp, günlük sosyal hayatlarında ki aktifliklerinden ödün vermeden daha rahat bir gün geçirebilmeleri adına çalıştığımız onlarca dünya'da ismini duyurmuş markalardan ürünleri engelli kullanıcılar ile buluşturuyoruz.
 
Engellilik, sosyal yönleriyle her birimizi yakından ilgilendiren, olumsuz etkilerini en aza indirgemek için herkesin katkısına, duyarlılığına ve ortak çabasına ihtiyaç hissedilen toplumsal bir husustur.
 
Engellilerin sosyal hayatlarında daha aktif kalabilmelerini amaç edinen ve bu anlayışa sahip çıkan Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak engelli insanların umutlarını yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba sarf edip çözümler üretmek en önemli sorumluluklarımızın başında gelmektedir. Engelliler için satışını gerçekleştirdiğimiz engeli ürünlerini birbirinden kaliteli, her koşulda insanların ulaşabileceği uygun fiyatlı, ekonomik ve kaliteli ürünlerimiz ile her kesimden engelli vatandaşın elini tutmak istiyoruz.
 
Çünkü engelli insanların desteklenmeleri halinde neleri başarabileceklerini görüyor, onların yaşama sevinçlerini yüksek tutarak hayata sarılmalarından büyük mutluluk duyuyoruz.
 
Hiçbir engelin seçim olmadığını hatırlatıp, her sağlıklı insanın da bir engelli adayı olduğu gerçeğinin unutulmamasını Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak temenni ediyoruz.
 
Tüm engelli insanlara aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyoruz
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.