Onlarca Marka Yüzlerce Çeşit Engelli Ürünleri Tekerlekli Sandalye Dünyasında

Tekerlekli Sandalye Dünyası Türkiye'nin en büyük showroom mağazalarına sahip, onlarca marka yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaya devam ediyor. Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası, Beylikdüzü Tekerl 12 Eki 2020 14:25

Onlarca Marka Yüzlerce Çeşit Engelli Ürünleri Tekerlekli Sandalye Dünyasında

Tekerlekli Sandalye Dünyası Türkiye'nin en büyük showroom mağazalarına sahip, onlarca marka yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaya devam ediyor.
Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası, Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak İstanbul ilinin farklı lokasyonlarında Tüm Türkiye'ye hizmet veren firma envanterinde hemen hemen bütün ürün gruplarını görmeniz mümkündür. Çağa ayak uyduran ve yenilikleri yakından takip eden Tekerlekli Sandalye Dünyası siz değerli müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir. Bünyesinde Asya, Avrupa ve diğer birçok ülkeden 55 farklı markanın ürün grubunu barındıran firma; Alman menşeili Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, Meyra Optimus 2 Rs Akülü Tekerlekli Sandalye, Racer Evo Engelli Çocuk Puseti, Ulises Engelli Çocuk Puseti, Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye gibi ürünlerin yanında yine Asya'dan Poylin marka Akülu ve Manuel Tekerlekli Sandalye grupları, Wollex marka Akülu ve Manuel Tekerlekli Sandalye grupları, bastonlar, koltuk altı değnekleri, havalı yataklar, motorlu hasta yatakları ve daha nicelerini bulundurmaktadır.
Sizler de ister telefonla arayıp bilgi alabilir, isterseniz de mağazalarımızı ziyaret edip uzman satış danışmanları eşliğinde kendinize en uygun ürüne karar verebilirsiniz. Ayrıca bizleri sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da takip edip yenilik ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.