Türkiye'nin En Büyük Tekerlekli Sandalye Satıcısı

Her birkaç Tekerlekli Sandalye satan bir kaç yıllık geçmiş olan bazı firmalar, Türkiye’nin en büyüğü veya en iyisi olduğunu iddia etmektedir. BiZ İDDİA ETMİYOR İSPAT EDİYORUZ! 19 Eki 2020 12:10

Türkiye'nin En Büyük Tekerlekli Sandalye Satıcısı, Tekerlekli Sandalye Dünyası,

2010 yılında Türkiye’nin ilk internet üzerinden Tekerlekli Sandalye, Akülü Tekerlekli Sandalye ve Bedensel Engelli ürünleri satışını başlatan Tekerlekli Sandalye Dünyası, Yine Türkiye’nin ilk multi brand (birden çok marka) showroom mağazasını Tekerlekli Sandalye Dünyası açmıştır.  Sırası ile Tekerlekli Sandalye Dünyası Beylikdüzü, Tekerlekli Sandalye Dünyası Kadıköy ve Tekerlekli Sandalye Dünyası Bahçelievler de olmak üzere 3 farklı lokasyonda müşterilerine ürünleri görebilme, temas edebilme ve deneyebilme imkanını sunmaktadır.
 
Her birkaç Tekerlekli Sandalye satan bir kaç yıllık geçmiş olan bazı firmalar, Türkiye’nin en büyüğü veya en iyisi olduğunu iddia etmektedir. Biz İddia Etmiyor İspat Ediyoruz. Beylikdüzü Mağazamız 150 metre kare, Kadıköy Mağazamız 300 metre kare, Bahçelievler Mağazamız ise 250 metre kare aktif satış alanı ile siz değerli müşterilerimize toplamda 700 Metre kare Aktif  Satış ve Ürün Teşhir alanı sunmaktayız. 55 farklı markanın, kiminin Türkiye Distribütörü, kiminin Marmara Bölge Bayi, kiminin İstanbul Bayi, kiminin ise Ana Satış noktası olarak 2.500 farklı ürünü, tek bir çatı altında toplayarak hizmet vermekten gurur duymaktadır.
 
Google 2016-2019 verilerine göre %50-60, 2020 verilerine ve sektör raporlarına göre toplam perakende pazarının %60-62 oranına hizmet veren Tekerlekli Sandalye Dünyası, internet üzerinden Tekerlekli Sandalye Dünyasına ulaşan ayda 150Bin üzerinde tekil müşteriye uzman satış kadroları ile temas etmekte ve hizmet vermektedir.

 

Tekerleklekli Sandalye Dünyası olarak kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerin beklentilerini kaliteli ürün ve istikrarlı, disiplinli çalışma anlayışı, müşteri odaklı çalışma stratejileri ile bütünleştirerek, tüm bu değerlerii en iyi şekilde yönetmektir. Mutlak Müşteri Memnuniyetini, müşteri hizmet kalitesini güvenilir firma duruşunu, empatik düşünce sahibi ve bilgili uzman satış kadromuz, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına 9 aya varan taksit fırsatları ile birlikte sunuyor ve üstelik Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz.

 

Kaliteyi bir yaşam biçimini, insan hakkı olarak benimseyen Tekerlekli Sandalye Dünyası firması, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan, kurulduğu günden bu yana “insan” ve “insana saygı” temellerine dayanan yönetim anlayışı ile Bedensel Engelli Ürünlerin satışı, tanıtımı, pazarlaması, ürün geliştirmesi ve yerli üretimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Türkiye de satışa sunulan ve kalitesi uygun olan tüm marka ve ürünleri tek bir çatı altında uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sunan Tekerlekli Sandalye Dünyası’nda tüm ekibimizden satış pazarlama hizmet süreçlerimize kadar olan her adımda vizyonel bakış ile sektörel değerler sağlamaktır.

 

Medikal Sektörde Dünya’daki gelişmeleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı bedensel yaşam ürünleri için projeler üretmek, projelere özgü özel çözümler geliştirerek yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak, hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak, güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek, müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak, uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak, topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda engelli vatandaşlarımıza empatik bakış ile daha kolay bir yaşam sağlamak hedefi ile hizmetlerimize ve büyümeye sizlerin de desteği ile devam edeceğiz.

 

Bize duyduğunuz güvene teşekkür ederiz. Hep birlikte daha nice güzel yarınlara…

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.