Somali Havalimanı İçin Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye dünyası hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmet vermeye ve ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük 3 showromm mağazalarına sahip; ‘’Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve 13 Kas 2019 09:36

Somali Havalimanı İçin Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye dünyası hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmet vermeye ve ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük 3 showromm mağazalarına sahip; ‘’Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası’’ firma yurt içinde 81 ilde hizmet vermektedir.

     Yurt içinde havalimanlarında tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye ihtiyacını karşılayan firma, geçtiğimiz günlerde ‘’Somali Havalimanına’’  da tekerlekli sandalye ihracatını gerçekleştirmiştir. Tekerlekli Sandalye Dünyası sadece Avrupa ülkelerine değil aynı zamanda Güney Afrika ve Asya ülkelerine de tekerlekli sandalye ihracatı yapmaya devam ediyor.

Havalimanları için özel tasarlanmış bu sandalyeler her türlü kullanıcı için uygun ve çözüm odaklı ürünlerdir. Havalimanlarında hasta transfer işini oldukça kolaylaştıran bu sandalyeler özel yapım olup her türlü ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz ardı etmeyen, kaliteden ödün vermeyen Tekerlekli Sandalye Dünyası, onlarca marka yüzlerce çeşit ürünleriyle kendi vizyon ve misyonu doğrultusunda tüm dünyaya hizmet götürmeye devam ediyor.

Sizlerde ürünleri yerinde görmek ve incelemek isterseniz showroom mağazalarımıza gelip uzman satış danışmanlarımızdan bütün ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.