Tekerlekli Sandalye Uçak Yolculuğu

Tıbbi bir rahatsızlığı olmayan ancak tekerlekli sandalye ihtiyacı olan yolculara, yolcunun durumuna göre 3 farklı tipte tekerlekli sandalye hizmeti verilmektedir. 06 Kas 2020 12:27

Tekerlekli Sandalye ile Uçak Yolculuğı 

Tıbbi bir rahatsızlığı olmayan ancak tekerlekli sandalye ihtiyacı olan yolculara, yolcunun durumuna göre 3 farklı tipte tekerlekli sandalye hizmeti verilmektedir.
 
Apron İçin: Merdiven inip çıkabilen ancak uzun yol yürüyemeyen yolcular için, uçağa kadar temin edilen tekerlekli engelli sandalyesidir. Yolcu, tekerlekli sandalyeyi uçaktan yolcu salonuna veya yolcu salonundan uçağa taşınmak amacıyla talep edebilir. Merdiven çıkıp inmede herhangi sorunu yoktur. Kabindeki koltuğuna kendisi destekle yürüyebilir.
 
Basamaklar İçin: Merdiven inip çıkamayan ancak yürüyebilen yolcular için, uçak kapısına kadar temin edilen tekerlekli sandalyedir. Yolcu, tekerlekli sandalyeyi uçaktan yolcu salonuna veya yolcu salonundan uçağa taşınmak amacıyla talep edebilir. Merdiven çıkıp inmede fiziksel olarak sorunu vardır. Kabindeki koltuğuna kendisi yürüyebilir. 

Kabine Kadar:  Hiç yürüyemeyen yolcular için, kabindeki koltuğana kadar temin edilen tekerlekli sandalye tipidir. Yolcu tamamen hareketsizdir ve yerinden kımıldayamamaktadır. Uçağın basamakları için diğer kişilerin yardıma ihtiyacı vardır. Uçak kapısından kabin koltuğuna, kabin koltuğundan uçak kapısına taşınma zorunluluğu vardır. Rezervasyon ve satış aşaması sırasında istekte bulunmadığınız takdirde, arzu edilen hizmetin havalimanında sunumunda gecikmeler yaşanabilir.
 

Tekerlekli Sandalye ile ilgili diğer Notlar:

 
  • Yolcu, Refakatsiz uçabileceğini beyan ederse, refakatçi şartı aranmaz.
  • Seyahat planında diğer havayolları ile ortak uçuş olarak gerçekleştirilen uçuş bulunan yolculuklar için tekerlekli sandalye talebi yerine getirilememektedir. 
  • Bebek yolcular için tekerlekli sandalye hizmeti bulunmamaktadır
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.