Tekerlekli Sandalye Bağışı

Dünyanın her noktasından bizlere ulaşarak yapabileceğiniz bir tekerlekli sandalye bağışı ile bir aileyi mutlu edebilirsiniz. Bu tekerlekli sandalye bağışlarını; ister Müge Anlı Stüdyolarına, ister Esra Erol Stüdyolarına isterseniz de derneklere 16 Mar 17:35

Tekerlekli Sandalye Bağışı

Türkiye’nin en büyük showroomlarına sahip olan Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak sizlere hizmet vermekteyiz. 2020 yılının Ekim ayında; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın yayınladığı Engelli ve Yaşlı İstatistik Bülteni’nde, “Ulusal Engelli Veri Sistemi“nde yer alan engelli birey sayısı 2 milyon 535 bin 533 olarak belirlenmiştir. Ülkemizde bu denli büyük rakamlara ulaşan engelli birey sayısı her geçen gün biraz daha artarken; duyarlı vatandaşlarımız da bu duruma kayıtsız kalmayıp,  tekerlekli sandalye bağışlarında bulunuyor.

Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak ekonomik durumu yeterli olmayan vatandaşlarımıza uzattığınız yardım elini tutmaktan ve siz değerli tekerlekli sandalye bağışçılarımız ile engelli vatandaşlarımızın arasında köprü görevi görmekten mutluluk ve onur duyuyoruz. Dünyanın her noktasından bizlere ulaşarak yapabileceğiniz bir tekerlekli sandalye bağışı ile bir aileyi mutlu edebilirsiniz. Bu tekerlekli sandalye bağışlarını; ister Müge Anlı Stüdyolarına, ister Esra Erol Stüdyolarına isterseniz de derneklere, belediyelere veya bizzat kişilerin kendilerine yapabilir ve bir ailenin yüzündeki gülümsemenin sebebi olabilirsiniz. Bu konuda bizler de en az sizler kadar hassas ve özenli çalışıyoruz. Yapmış olduğunuz tekerlekli sandalye bağışlarınızı eksiksiz ve özenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre özenle ve büyük hassasiyetle seçtiğimiz bütün tekerlekli sandalyeleri mağazalarımızdan temin edebilir ve güvenli bir şekilde kullanıcılarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak bizlerde siz değerli bağışçılarımıza ve değerli kullanıcılarımıza onlarca markanın, yüzlerce ürününü en uygun fiyata ve kaliteye sizlere sunmaktayız.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.