Engelli Arabası ÖTV İndirimi

Engelli vatandaşlarımız için Devletin yapmış olduğu, engelli arabası ÖTV indirimi sadece engelli kişiler için değil 3.dereceye kadar akrabalarının faydalanacağı bir uygulamadır. Engel derecesi % 90 ve üzeri olan kişiler bu uygulamadan yararlanmaktadır 06 Kas 2020 11:28

ÖTV'siz Engelli Aracı 

Engelli vatandaşlarımız için Devletin yapmış olduğu, engelli arabası ÖTV indirimi sadece engelli kişiler için değil 3.dereceye kadar akrabalarının faydalanacağı bir uygulamadır. Engel derecesi % 90 ve/veya üzeri olan kişiler bu uygulamadan yararlanmaktadır. Engelli kişiler sıfır otomobil alırken ÖTV ve KDV ödemeyeceketir. Engelli kişilere ve 3. Derece yakınlarına yaklaşık % 45 oranında bir indirim yapılmış olacak. Engelli arabaları olan tekerlekli sandalyelerde de KDV uygulanmamaktadır. Kişinin sağlık raporu olduğu taktirde normal reçete yazdırır gibi doktoruna kullanabileceği tekerlekli sandalyeyi yazdırdığında Devletten belli oranlarda para yardımı bulunmaktadır. Engelli kişilerin günümüz koşullarında rahat yaşama olanakları kısıtlı olduğundan elimizden geldiği sürece biz Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak, maddi ve manevi desteğimizi engelli arkadaşlarımızdan esirgemiyoruz. Gerek fiyat politikalarımızla olsun, gerekse müşteri memnuniyeti ilkemizle olsun, siz değerli müşterilerimize hizmet etmek bizim için onur vericidir. 
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.