Tekerlekli Sandalye Mavi Kapak Kampanyası

Türkiye genelinde son yıllarda engellilere yönelik projeler arasında en çok gündemde olan proje tekerlekli sandalye kapak projesi olarak bilinmektedir. 06 Kas 2020 12:47

Tekerlekli Sandalye Mavi Kapak Kampanyası

Türkiye genelinde son yıllarda engellilere yönelik projeler arasında en çok gündemde olan proje tekerlekli sandalye kapak projesi  olarak bilinmektedir. Tekerlekli sandalye kapak kampanyasında maddi durumunun yetersizliğinden sandalye alamayan engelli vatandaslarımızın tekerlekli engelli sandalyesi sahibi olması amaçlanmıştır. Engelleri aşmak için bir kapak da siz verin sloganıyla başlatılmış olan tekerlekli sandalye mavi kapak kampanyasına Türkiye’nin bütün illerinde vatandaşların destek olması ile 1000’in üzerinde engelli tekerlekli sandalye sahibi olabildi. Kapakların toplanmasında vatandaşların duyarlılığının yanısıra okulların da büyük katkısı oldu. Toplanın kapakların taşınmasında PTT Genel Müdürlüğü’ de kampanyayı desteklemek adına görev almıştır. 10.000 kapağa 1 tekerlekli sandalye kampanyasının vatandaşların da duyarlılığıyla amacına ulaşmasından millet olarak gurur duymaktayız. Tekerlekli Sandalye Dünyasi olarak Engelleri aşmak için Bir Kapak da Siz Verin Kampanyasını her zaman destekliyoruz.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.