Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Tebrikler

1970 yılında Trabzon‘da doğan Ekrem İmamoğlu, ilk, orta ve lise hayatını Trabzon’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü kazanması sonucunda İstanbul’a yerleşti. 2019-04-05

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Tebrikler

 
1970 yılında Trabzon‘da  doğan Ekrem İmamoğlu, ilk, orta ve lise hayatını Trabzon’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü kazanması sonucunda İstanbul’a yerleşti. Mezun olduktan sonra da İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı. Okul yıllarında amatör olarak futbol oynadı.
 
İş hayatına 1992 yılında inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde başladı. Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı.
 
Trabzonspor Futbol Kulübü, Trabzonspor Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulübü’nde yöneticilik yaptı.
 
2009 yılında da aktif olarak siyasete atıldı ve CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı oldu. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Beylikdüzü’nün eli ayağı herşeyi oldu ve tüm Beylikdüzü halkı tarafından çok sevildi.
 
1991’den bu yana Beylikdüzü’nde yaşayan Ekrem İmamoğlu, Dilek İmamoğlu ile evlidir. 3 çocuk babasıdır.
 
31 Mart 2019 seçimlerinde %48,80 oranında oy alarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.
 
Beylikdüzü Belediye başkanı olduğu dönemde Belediyenin düzenlemiş olduğu yemeğe bizleri davet ederek engelli vatandaşlarımızın sorunlarını dile getirmemize olanak sağlamış ve Beylikdüzü Belediyesine yönlendirdiğimiz bağışcılarımızın tekerlekli sandalyelerinden dolayı tarafımıza plaket hazırlatmış iş yoğunluğu nedeni ile Plaketi Meclis Üyesi Başkanı ile Beylikdüzü'nde ki showroomumuza göndermiştir. Belediye ye verdiğimiz desteklerin taktir görmesi bizleri de mutlu etmiştir.
 
Daha sonra Sayın Başkanımız Ekrem İmamoğlu Tekerlekli Sandalye mağazamızı ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştı. Engellilere göstermiş olduğu hassasiyet ve Beylikdüzünde yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür eder şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediyesinde engelliler için yapacağı yeni projelerinde Tekerlekli Sandalye Dünyası ailesi olarak kendisine tam destek olacağımızın sözünü veriyoruz.
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.