Kaliteli, Benzersiz ve Müşteri Memnuniyetli Hizmet Anlayışı

Kaliteli, Benzersiz ve Müşteri Memnuniyetli Hizmet Anlayışı Tekerlekli Sandalye Dünyası kurulduğu günden bu yana her zaman vizyonu ve misyonu doğrultusunda hareket etmiştir. Sonuç odaklı olmayan satış ve hizmet anlayışı daha çok müşteri değerleri ve ihti 11 Eki 2019 18:02

Kaliteli, Benzersiz ve Müşteri Memnuniyetli Hizmet Anlayışı

Tekerlekli Sandalye Dünyası kurulduğu günden bu yana her zaman vizyonu ve misyonu doğrultusunda hareket etmiştir. Sonuç odaklı olmayan satış ve hizmet anlayışı daha çok müşteri değerleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmıştır.
 
Yeniliklere ve gelişmelere son derece önem veren Tekerlekli Sandalye Dünyası, ilk olarak Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye lokasyonu ile hizmet vermeye başlamış, daha sonra Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası ve son olarak ta Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere üç farklı lokasyonda aynı anda hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Avrupa standartlarında ki ürün grubu ve Türkiye’nin en büyük showroom mağazalarıyla hizmet veren Tekerlekli Sandalye Dünyası, bünyesinde Manuel Tekerlekli Sandalye, Akülü Tekerlekli Sandalye,  Hafif Alüminyum Sandalye, Havalı Yatak, Hasta Karyolası, Havalı Minder, Walker, Çocuk Walker, Rehabilitasyon ürünlerinin yanı sıra birçok ürün çeşidi daha mevcuttur.
 
Aktif olarak hizmet veren üç şube sadece bulunduğu il ile sınırlı kalmayıp ülkenin dört bir yanına da güvenilir ve ivedi bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Ayrıca İstanbul sınırları içerisinde yine; Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Kartal, Pendik gibi bölgelere de gün içerisinde servis ve demo imkanı sunmaktadır.
 
En fazla ürün çeşidini, tek bir çatı altında en uygun ve en güvenilir bir şekilde toplayan Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası; Manuel Tekerlekli Sandalye, Akülü Tekerlekli Sandalye,  Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye, Havalı Yatak, Hasta Karyolası, Havalı Minder, Walker, Çocuk Walker, Rehabilitasyon Grubu gibi bir çok ürününü uzman satış danışmanları ile siz kıymetli misafirlerine Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası başta olmak üzere  bütün showroomlarında hizmetinize sunmaktadır.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.