​Ms Hastalarımızın Mutluluğu

İsminin açıklanmasını istemeyen çok değerli hayırsever bağışçımız, Kütahya ilimizde 2 hastamızın yüzünü güldürdü. Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesine başvuruda bulunan 2 Ms (multipl skleroz) hastası Ayşe Türk ve Hülya Ceylan’a akülü tekerlekli sanda 2019-02-20

​Ms Hastalarımızın Mutluluğu

 

İsminin açıklanmasını istemeyen çok değerli hayırsever bağışçımız, Kütahya ilimizde 2 hastamızın yüzünü güldürdü. Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesine başvuruda bulunan 2 Ms (multipl skleroz) hastası Ayşe Türk ve Hülya Ceylan’a akülü tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.

 
Kütahya’da yıllardır evlerinden dışarı çıkamayan Ayşe Hanım ve Hülya Hanım MS hastası oldukları için yürüme sıkıntısı yaşıyorlardı. İmkanları olmadığı için de akülü tekerlekli sandalye alamamaktaydılar. Türkiye Sakatlar Derneğine başvuruda bulunan engellilerimize bir el uzatıldı. İlk defa akülü tekerlekli sandalye kullanan hastalarımız hayırsever vatandaşımıza sonsuz teşekkürlerini sundular.
 
Kütahya'nın Gediz İlçesinde yaşayan Ayşe Türk, "Engelim bedensel olduğundan dolayı Sakatlar Derneğinden bir araç talep ettim. Artık sandalyemi aldım ve rahat bir şekilde gezebileceğim. Hayırseverlerden Allah razı olsun" dedi.

Hülya Ceylan da, "Rahatsızlığım 
MS hastalığı. Uzun yıllardır hareket etmekte zorlanıyorum, yıllardır dört duvar arasında. Bu fırsatı bize tanıyanlara teşekkür ederim. Çok mutluyum" diye konuştu.

Derneğin Kütahya Şube Başkanı Hatice Yakar, "Bugün bir hayırsever vatandaşımızın sağladığı imkanlar ile iki üyemize dernek olarak akülü tekerlekli sandalyelerini teslim ettik. Allah, bağışta bulunan hayırseverimizden razı olsun. Sandalyelerin de engelli kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Engellerinden dolayı yürüyemeyen kardeşlerimiz inşallah bu sayede dışarı çıkabilecek. Biz onlar için varız. Onlara yardım etmek için buradayız. Yapılan son yardımlar ve bağışlar ile Kütahya'da artık sandalye ihtiyacı olan kalmadığını görüyoruz" dedi.
 
Bizler de Tekerlekli Sandalye Dünyası ailesi adına bağışçımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar, tüm halkımıza örnek olmasını dileriz. 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.