Mustafa Barış Gökçe'nin Hayali

Mustafa Barış Gökçe Manisa Salihli’de yaşayan 12 yaşında engelli bir kardeşimizdir. Koyu Beşiktaş taraftarı olan Mustafa Barış’ın en büyük hayali Ricardo Quaresma ile tanışmakdır. 23 Oca 2019 00:00

Mustafa Barış Gökçe'nin Hayali

 
Mustafa Barış Gökçe Manisa Salihli’de yaşayan 12 yaşında engelli bir kardeşimizdir. Koyu Beşiktaş taraftarı olan Mustafa Barış’ın en büyük hayali Ricardo Quaresma ile tanışmakdır.
 
Quaresma’nın Spor Toto Süper Ligi’nin ikinci haftanın ilk haftasında deplasmanda konuk olacağı Akhisar maçı için Manisa’da kampa girdiğini öğrenen Salihli Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Erkan Esen, bedensel engelli Mustafa Barış Gökçe ile birlikte ziyarete gitti. Fanatik hayranı olduğu Portekizli yıldız Ricardo Quaresma ile tanışma hayali de böylece gerçek oldu.
 
Quaresma ve Mustafa Barış buluşmasında duygusal anlar yaşandı. Quaresma da Mustafa Barış ile özel ilgilenip, bol bol fotoğraf çektirdi.
 
Salihli Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Erkan Esen, “Durumu Beşiktaş Kulübü'ne iletip, bu özel gencimizi Quaresma ile buluşturup, sürpriz yapmak istedik. Kulübümüz de bütün imkanları seferber edip, Mustafa Barış’ı, hayranı olduğu Quaresma ile buluşturduk. Mustafa Barış’ın mutluluğu bizleri daha da mutlu etti” dedi. 
 
Kulübün, Mustafa Barış’a Beşiktaş forması hediye ettiğini belirten Esen, “Biz de Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e bölgemizin en önemli ürünü olan çekirdeksiz kuru üzümünü ikram ederek, büyük Beşiktaş Ailesi'ne mensup olmaktan bir kez daha onur ve gurur duyduk” dedi. 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.