"Rüya ve Maskeler" Tiyatro Oyunu

Beylikdüzü’nde bulunan Bizimkent Derneği her sene kendi içlerinde bir organizasyon düzenlemektedir. Bu sene de TOFD (Türkiye Omurilik Felçliler Derneği)’ne verdikleri katkılar ile TOFD Sanat Atölyesi tarafından tiyatro gerçekleştirildi. Engelli ve engelsi 2019-02-16

"Rüya ve Maskeler" Tiyatro Oyunu

 
Beylikdüzü’nde bulunan Bizimkent Derneği her sene kendi içlerinde bir organizasyon düzenlemektedir. Bu sene de TOFD (Türkiye Omurilik Felçliler Derneği)’ne verdikleri katkılar ile TOFD Sanat Atölyesi tarafından tiyatro gerçekleştirildi. Engelli ve engelsiz oyunculardan oluşan tiyatroda engelli dansçıların sorunlarından bahsedildi.
Aşık Veysel Sahnesi’nde kalabalık bir seyirci topluluğunda sergilenen oyunda, engelli ve engelsiz  16 oyuncu rol almaktadır. Oyunda engelli yaşamaya zorunlu olan amatör dansçıların, toplum baskısı olmaksızın dışlanmadan ve özgürce dans edebilme adına verdiği mücadele anlatılmaktadır. Oyun sonunda seyircilerin çok takdirini alan engelli ve engelsiz tiyatrocularımız, kendilerine bugüne kadar destek veren TOFD’ne ve Bizimkent Derneği’ne teşekkür ettiler. Engelli dansçıların sorunlarını anlatan “Rüya ve Maskeler” oyunu başarı ile gösterimlerini sürdürmektedir. 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.