Tekerlekli Sandalye Dünyası’ndan Neden Alış Veriş Yapmalıyız

Sadece Tekerlekli Sandalye çeşitleri değil tüm bedensel engelli ürünleri showroomlarımızda ve internet sitemizde bulabileceğiniz gibi; Hasta karyolası, hasta yatağı, hasta lifti, hasta yemek masası, rollatör walker yürüteç grubu, engelli bebek arabaları v 2019-03-25

Neden Tekerlekli Sandalye Dünyası’ndan AlışVeriş Yapmalısınız..

 

 

 

Yaklaşık 8 yıldır bedensiz engellilere yönelik çalışmalarımız günden güne büyüyerek devam etmektedir. Engelli çocuklar ve yetişkinler, tüm yaşlılar ve geçici uzuv kaybına uğrayan hastalarımıza ve tabi ki olmazsa olmaz Bağışçılarımıza, Satış Ve Tanıtım Elemanı personellerimiz ve sorumlu müdürlerimizle hizmet vermekteyiz. Kısacası uzman kadromuz doğru kişiye doğru ürünü tüm ayrıntıları ile tanıtımını yapıp kendisi için uygun olup olmadığı hakkında düşüncesini de beyan etmektedir. İlk defa sandalye almak isteyen ve/veya Tekerlekli Sandalye Bağışında bulunmak isteyen müşterilerimizi Tekerlekli Sandalye konusunda bilgilendirmekle yükümlüdür. İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesine sahip olan showroomlarımız sayesinde güvenli bir alışveriş yapma imkanına sahip olmanızın yanı sıra 50 den fazla marka ve yüzlerce çeşit ürünü bir arada görüp  deneyip kıyaslama şansınız olacaktır.

 

Tüm Türkiye geneline Adana, Bursa, Mersin, Ankara, Ardahan, Erzurum, İzmir, Tokat ve diğer tüm illere ücretsiz kargo ile gönderimimiz bulunmakta. Anlaşmalı kargo firmamız ürünleri kapınıza kadar güvence altında getirip teslim ediyor. Taşıma sırasında ürününüze zarar geldiği takdirde tutanak tutturmanız yeterli olacak. Yerine yenisini en kısa süre de gönderim sağlıyoruz. Bu konu da sizleri mağdur etmiyoruz.

Sadece Tekerlekli Sandalye çeşitleri değil tüm bedensel engelli ürünleri showroomlarımızda ve internet sitemizde bulabileceğiniz gibi; Hasta karyolası, hasta yatağı, hasta lifti, hasta yemek masası, rollatör walker yürüteç grubu, engelli bebek arabaları ve puseti, baston değnek ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz.

               

 

Tekerlekli Sandalye ve diğer tüm ürün gruplarımız sıfır ve 2 yıl garantili olduğu gibi manuel ve akülü tekerlekli sandalye de İkinci el ve kiralama seçeneği de mevcuttur. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanan ürünler sizin tercihinize göre tarafınıza bırakılıyor yada siz showroomlardan ürünleri temin edebiliyorsunuz.

Ödemeleriniz 3D güvencesi ile Bankadan   Havale/Eft yapabileceğiniz gibi PTT yolu ile de para gönderimi sağlayabilirsiniz. Vade farksız Taksit seçeneğimiz de siz değerli müşterilerimiz için Mail Order yolu yada fiziksel posumuzdan gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Satış sonrası verdiğimiz hizmet sayesinde ürünümüz ile ilgili bir sorun yaşamanız takdirde sizlere müşteri ilişkileri yöneticimiz yardımcı olacaktır. Sadece satış yapmış olmak bizim işimizi iyi yaptığımız anlamına gelmez. Satıştan sonra ki memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Kendimizi geliştirebilmek adına hem ürün hem de almış olduğunuz hizmetti derecelendirmenizi bekleriz.

Kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimler sayesinde ürünlerimizi geliştirip daha iyi daha farklı ve kullanışlı ne tarz ürünler getirebilirizi her ay yapmış olduğumuz toplantılarda aktif satış personellerimiz, sorumlu müdürlerimiz ve müşteri ilişkileri yöneticimiz ile değerlendirmekteyiz.

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.