Tekerlekli Sandalye ve Müşteri Memnuniyeti

Tekerlekli Sandalye Dünyası, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası her ürünü için titizlik ve özenle servis imkanı sunmakta, vizyon ve misyonu doğrultusunda daima kalite ve hizmet ilkesini esas alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 28 Eki 2019 11:11

Tekerlekli Sandalye ve Müşteri Memnuniyeti

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası her ürünü için titizlik ve özenle servis imkanı sunmakta, vizyon ve misyonu doğrultusunda daima kalite ve hizmet ilkesini esas alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.       
     
Hizmet öncelikli satış ve ihtiyaca yönelik satış amaçları doğrultusunda müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün tanıtmak ve doğru ürünü önermek Tekerlekli Sandalye Dünyası ailesinin en temel görevlerindendir.
 
Bünyesinde birçok farklı marka ve çeşitliliği barındıran Tekerlekli Sandalye Dünyası sayısız akülü tekerlekli sandalye ve manuel tekerlekli sandalye ile İstanbul’da üç farklı lokasyondaki showroomlarıyla sizlere (Bahçelievler-Kadıköy-Beylikdüzü) hizmet vermektedir.
 
Bahçelievler’de; Bakırköy, Zeytinburnu, Florya, Bağcılar, Kadıköy’de; Maltepe, Kartal, Pendik ve Beylikdüzü Merkez gibi birçok noktaya erişim engeli olmayan showroomları ile sektörün öncülerinden olan Tekerlekli Sandalye Dünyası; güler yüzlü, samimi ve profesyonel satış danışmanları ile siz değerli müşterilerine tekerlekli sandalyeler hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi 7/24 anlatmaya hazırdır.
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.