Poylin P300 Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye

  • Marka : Poylin
  • Ürün Kodu : TSDP300
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Poylin P300 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye modelimizde ekstra dayanıklı, üstün çeviklik ve mobilite sağlayan, tek bir joystick sayesinde ayakta dik pozisyonlandırma yapabilen bir cihazdır.Geriye doğru kalkabilen kol destekleri ve açısı ile yüksekliği ayarlanabilen sırt desteği kullanıcının konrofu ve guvenliğine hitap etmektedir.Bacak desteklerinin de uzunluğu ayarlanabilmektedir. Ayağa kalma ve yükselme fonksiyonlarını bulunduran Dünya kalitesine göre dizayn edilip üretilmiş bir modeldir. Bu fonksiyonları herhangi bir güç sarfetmeden joystick´te bulunan fonksiyon tuşu ile kendi başınıza aktif hale getirmeniz mümkündür. Aynı zaman da altı tekerlekli olması da ev vb. iç alan kullanımlarında manevra kabiliyetini yükselterek kolaylık sağlamaktadır. Engelli hastalarımızın sürekli oturmasından kaynaklanan sindirim ve kan sistemi bozukluğunu bu ürünle dengeleyebiliyoruz.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Poylin P300 Akülü Sandalye

Poylin P300 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye modelimizde ekstra dayanıklı, üstün çeviklik ve mobilite sağlayan, tek bir joystick sayesinde ayakta dik pozisyonlandırma yapabilen bir cihazdır.Geriye doğru kalkabilen kol destekleri ve açısı ile yüksekliği ayarlanabilen sırt desteği kullanıcının konrofu ve guvenliğine hitap etmektedir.Bacak desteklerinin de uzunluğu ayarlanabilmektedir. Ayağa kalma ve yükselme fonksiyonlarını bulunduran Dünya kalitesine göre dizayn edilip üretilmiş bir modeldir. Bu fonksiyonları herhangi bir güç sarfetmeden joystick'te bulunan fonksiyon tuşu ile kendi başınıza aktif hale getirmeniz mümkündür. Aynı zaman da altı tekerlekli olması da ev vb. iç alan kullanımlarında manevra kabiliyetini yükselterek kolaylık sağlamaktadır. Engelli hastalarımızın sürekli oturmasından kaynaklanan sindirim ve kan sistemi bozukluğunu bu ürünle dengeleyebiliyoruz. 
 
Poylin P300 Akülü Sandalye Genel Özellikleri
 
Yüksek konfor
Açısı ve yüksekliği ayarlanabilir sırt desteği
Ekstra dayanıklılık, üstün çeviklik ve mobilite
Tek bir joystick sayesinde ayakta dik pozisyonlandırma
Geriye doğru kalkabilen kol destekleri
Ayarlanabilir hareket hızı
Çıkartılabilir ya da bükülebilir diz sabitleyici
Uzunluğu ayarlanabilir bacak desteği
 
 

Poylin P300 Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.